Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azért, hogy kevésbé legyek rámenős?

Figyelt kérdés

Szokatlannak érzem ilyet kérdezni, de újra és újra megtörténik és szörnyen érzem magam miatta, hogy elijesztem magam mellől a lányt.


Egy friss élmény után, elkezdtem visszagondolni az elmúlt 5 emberrel való randikra, hol szúrtam el. Nincs problémám azzal, megközelítsek lányokat, jót beszélgessünk, majd randira hívjam őket.


Közvetlen személy vagyok, nem okoz problémát, hogy megnyíljak mások előtt, találjunk közös témát. Célom, hogy a második randi alatt már komfortos legyen a lány ha megérintem kézfejét, vállát és lehetőleg csókkal zárjam az estét.


De!


Itt jön a probléma, ha érzem, hogy kialakult egy kölcsönös szimpátia, teljesen elengedem magam és neadjisten ha még borozunk is vagy valami alkoholt iszok, a nem létező gátlásaim is megszűnnek.


Észre se veszem magam, mire már többet karolom / érintem a lányt a kelleténél, vagy olyan szexuális töltöttségű beszélgetésbe keveredek, ami a végén rosszul jön ki vagy idő előtt van az egész.


Kb. onnan, hogy elköszönünk ébredek rá, hogy "ohh god, what have I done" és nem fogom többet látni a lányt. Olyan kép jön le rólam, hogy csak meg akarom dugni és valami szélhámos vagyok. Akkor a legrosszabb, ha tényleg éreztem valami kialakuló vonzalmat a lány iránt és 1 hétig rágom magam rajta, hogy megint elkúrtam.


Benne van, hogy ideje nem voltam senkivel, de én mindig is ilyen voltam. Lehet csak most éppen rosszabb. Nem azokat az embereket vonzom be, akiket szeretném. Fontos a szex, de nem szexkapcsolatot keresek és nem megyek bele olyanba, amiről tudom, hogy nem lesz jó nekem.


Hogyan tudnék ettől szabadulni? Felismerni a helyzetet, venni egy nagy levegőt és kihátrálni mielőtt elrontom azt amit felépítettem.


26/F


2017. máj. 31. 22:11
 1/6 anonim válasza:
Biztos lesz egy olyan lany aki hasonlo helyzetben vagy esetleg megert. Nekem hasonlo problemam van, tul ramenos vagyok es (szerintem) a fiuk megijednek ettol, vagy inkabb meglepodnek.
2017. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Én is kb. dettó ugyanilyen vagyok mint te.

Szókimondó és nem sok alkohol hatására is teljesen megnyíló, talán túl célratörő, egyenes és cseppet sem prűd. :P

Hülyíteni egyiket sem szoktam, de amúgy a lányok inkább vágynak arra, hogy hülyítség őket. A nyílt beszédet nem igazán bírják. Nem véletlenül vannak kihasználva annyiszor. Az egyéjszakás kapcsolatokat hajkurászó pasik is gyakran lehazudják nekik a csillagokat az égről, ahelyett, hogy lehoznák aztán csodálkoznak, ha az éjszaka után soha nem látják többet pedig hát ő "komolyat akart".


Úgy vagyok vele, hogy amelyik lánynak (vagy nőnek) tetszel az úgyis érezni fogja, hogy többet akarsz vagy sem és belemegy a dolgokba.

Amelyiket pedig nem látod újra ott ő maga sem tudja, hogy mit akar valójában.


Sok lány idealizálja az egész randit, hogy ott milyen témáknak nem szabad feljönnie egyáltalán pedig a cél az lenne, hogy voltaképp bármiről jól el tudjatok beszélgetni. Aki ebben partner azzal úgyis lesz közös jövőd, aki pedig nem amiatt ne bánkódj.

Olyan tanácsokat pedig ne fogadj el tűlük, hogy ne legyél kanos meg stb mert eddig a legtöbb lánnyal akivel beszéltem egy hónap után a falat kaparták szex nélkül csak ugye egy lánynak kb. 1 órájába telik leszervezni egy szextalit...

2017. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz visszafogni magad? Leírtad, mik a hibák. Tessék, ennyi. Tudatosan teszel ellene.Ne érintsd meg annyiszor a lányt és ne hozz fel szexuális témákat. Nem hiszem,hogy ez nehéz lenne.
2017. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Áhh, kell az a rámenősség, nem akarok lemondani róla, csak visszavenni kicsit, de szerintem akkor ebben is hasonlítunk :D


#3 Lehet egyszerűen hangzik, de nem az. A pillanatban nem veszem észre magam, ha pedig igen akkor már nehéz menteni. De azért próbálom.

2017. máj. 31. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Én is beleélem magam a helyzetbe és olyanokat mondok amiket lehet nem kellene.

Csakhogy én szinte minden dologhoz úgy állok hozzá, hogy fordított helyzetben, ha nekem mondana hasonlókat egy lány vagy velem viselkedne úgy akkor az számomra taszító vagy vonzó lenne. És sajnos vagy nem sajnos én szeretem, ha egy lány hasonlóan nyílt és szókimondó. Nem flegmán vagy lerázósan persze mert akkor ugye nincs értelme tovább folytani a dolgokat.


Talán picit nagyon elbízom magam és gyorsan akarnék egyről a kettőre jutni. Nem szeretem húzni az időt felesleges körökkel csak minimálisan. Randin ugyanúgy megvan a virág, normális kommunikáció, testi kontaktus (pl fogni a kezét) mert ugye mi másért randizik két ember? Azért mert feltételezhetően látnak egymásban valamit és szeretnék megismerni egymást, hogy abból talán egy kapcsolat alakuljon ki. A kapcsolat kialakulása nagyrészt az ember személyiségén múlik, a randi tényleges megléte viszont az egymás iránt érzedd testi vonzalmon amit szerintem nem kellene szándékosan szinte teljes mértékig visszavenni és úgy tenni mintha ez egyáltalán nem érdekelné egyik felet sem.


Tapasztalatom szerint ezek miatt ijednek be a lányok mert azt gondolják, hogy csak gyorsan meg akarod fektetni és repülni a következőre vagy pedig pont az zavarja őket talán, hogy nem harcolsz érte eleget. Passz.

Csakhogy itt jön az a képbe, hogy nagyon sok lány lefekszik ám nagyon hamar, akár néhány óra után egy számára vonzó férfival buliban vagy tinderen megbeszélt randin, akárhol. Na már most, ha ezt meg tudják tenni akkor, ha éppen csak arra vágynak és nem másra akkor komolyabb ismerkedést és talán kapcsolatot előrevetítő randin sem kellene behúzniuk a kéziféket.


Ez legalábbis az én meglátásom.

2017. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fingkirály ***** válasza:

"nagyon sok lány lefekszik ám nagyon hamar, akár néhány óra után egy számára vonzó férfival buliban vagy tinderen megbeszélt randin, akárhol"


Kedves Jaguar-Warrior,


a különbség közted és aközött a faszi között, akivel tizenöt perc tinderezés után megbeszél ugyanaz a mintavétel-csaj egy randit, és két órával később már vadul fűrészelnek az, hogy az utóbbi nem visz virágot randira, és egyszerűen ordít belőle a tesztoszteron.


Nem kötelezően a kigyúrt állatra gondolok, hanem arra a bármikor bárkivel kiálló, versengő, és példátlanul magabiztos fazonra. Kb, mint.....Han Solo :)

2018. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!