Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, előfordul, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, előfordul, hogy ha csinos lánnyal beszéltek, csendesebbek lesztek, leblokkoltok?

Figyelt kérdés

Csinos lány vagyok, egyre többször fordul elő, hogy egy pasi rámír, eleinte nagyon jól elbeszélgetünk, aztán egyre csendesebb lesz. De biztosan érdeklem őket, mert mindig ők írnak rám, csak valahogy meghal a kommunikáció. Én meg olyankor rájuk unok és nem erőltetem, nem tudnék mit kezdeni egy nem kommunikatív pasival.


Ez miért van? Zavarban vannak és jobban megválogatják, hogy mit írnak(magamból kiindulva, ha nagyon bejön egy pasi, én mindig jobban megválogatom, mit írok)? Mást tényleg nem tudok elképzelni, mikor tök jól elbeszélgetünk(nem egyszavas válaszokat írok, mutatok érdeklődést), bejövök nekik, ők keresnek, és mégis ilyenek...nem értem.

21L



2017. jún. 7. 18:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor te nem is szoktál másokra ráírni? Egyáltalán tudod, hogy milyen pasit keresel? Ezzel a hozzáállással csak a tipikus macsó alfahímeknek lesz náluk esélyed, akik vagy otthagynak pár alkalmi után, vagy annyira leépítenek 1 hosszabb kapcsolatban, hogy valószínű már soha nem fogod önmagadat megtalálni utána.
2017. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha eleinte jól elbeszélgettek, akkor nem lehet szó arról, hogy zavarban lenne. Az inkább úgy jellemző, hogy az elején van zavarban (pl egy nagyon szép lánytól) és aztán, ha látja a lány érdeklődését, akkor egyre felszabadultabb lesz. Ha az elején a sbalon szövegekkel jól megy, de utána lapossá válik, akkor bizony olyan fickókkal beszélgetsz, akik szellemileg igen gyengén bútorozottak, vagy egyszerűen nem érdekled őket igazán. Elmesélik neked azt, amit mindenki másnak is, aztán ha rövid időn belül nem jön össze valami komolyabb, akkor továbbállnak. Ennyire egyszerű a történet. Ha beszélteésre is kiváló partnert keresel, javaslom az értelem előtérbe helyezését a cuki pofival szemben párválasztáskor.
2018. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!