Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, előfordul, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, előfordul, hogy ha csinos lánnyal beszéltek, csendesebbek lesztek, leblokkoltok?

Figyelt kérdés

Csinos lány vagyok, egyre többször fordul elő, hogy egy pasi rámír, eleinte nagyon jól elbeszélgetünk, aztán egyre csendesebb lesz. De biztosan érdeklem őket, mert mindig ők írnak rám, csak valahogy meghal a kommunikáció. Én meg olyankor rájuk unok és nem erőltetem, nem tudnék mit kezdeni egy nem kommunikatív pasival.


Ez miért van? Zavarban vannak és jobban megválogatják, hogy mit írnak(magamból kiindulva, ha nagyon bejön egy pasi, én mindig jobban megválogatom, mit írok)? Mást tényleg nem tudok elképzelni, mikor tök jól elbeszélgetünk(nem egyszavas válaszokat írok, mutatok érdeklődést), bejövök nekik, ők keresnek, és mégis ilyenek...nem értem.

21L



2017. jún. 7. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos nő mindig nyomás alá helyezi a férfiakat. Biztos elvárja, hogy őt le kell hengerelni, el kell kápráztatni - gondolják, és ez presszurálja őket, aminek a súlya alatt összeroskadnak. A(z általában csak vélt) magas igények miatt van ez, és az ezt indukáló magasabb szintű megfelelési kényszer miatt.
2017. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#9 de épp ezaz, hogy én unok rájuk, mert ők nem kommunikálnak :'D Ráerőltetni magam nem fogom senkire. Én meg bármilyen témáról elbeszélgetek szívesen, írtam is, hogy nem egyszavas válaszokkal reagálok. Meg, ha rámuntak volna, akkor minek írnak rám minden nap? (Amúgy azért nem mondom, hogy ez túl gyakori lenne, de előfordul és nem értem az okát, ha egyszer olyan jókat beszélgetünk az elején.)
2017. jún. 7. 19:02
 13/22 A kérdező kommentje:
#11 igen, ebben van valami, általában randin is nagyon szoktak izgulni a partnereim. De ha valaki nem tud kommunikálni, mikor ő ír rám, én nem fogom megkönnyíteni a dolgát...legyen férfi, jóhogynem azt várja, hogy én nyomuljak.
2017. jún. 7. 19:07
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 Miért ne tudnál tenni azért, hogy egy kicsit lazuljon el? Miért ne tudnád biztosítani őket afelől, hogy te nem harapsz, ugyanolyan nő vagy, mint bárki más, és nem kell tőled leblokkolni? Valószínűleg azt érezhetik a srácok, hogy sokkal többet tesznek azért, hogy fusson a kommunikáció, a te oldaladról meg nem tapasztalnak kellő visszajelzést, ezért egy idő után feladják. Attól te még megmaradhatsz a női szerepedben, hogy egy kicsit bátorítod őket, mondjuk kedvességgel, az mindig működik. Te tényleg azt várod a pasiktól, hogy hengereljenek le. Ők kvázi a színpadon kalimpálnak össze-vissza, mint valami marionett-figurák, szórakoztatnak, te meg a nézőtérről élvezed az előadást. Ezt így nem lehet csinálni, kicsit vond bele magad jobban.
2017. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"De ha valaki nem tud kommunikálni, mikor ő ír rám, én nem fogom megkönnyíteni a dolgát...legyen férfi, jóhogynem azt várja, hogy én nyomuljak."


Elég fiatalka vagy, úgyhogy egy tanács: a saját dolgod is jóval könnyebbé teszed, ha nem állsz ilyen mereven ehhez. Érettebb nők ezt nagyon jól tudják. És nem, nem neked kell nyomulnod.

2017. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy faék pasikat fogsz ki, vagy azt hiszed, abban kimerül az érdeklődésed, hogy ledarálod nekik a napi felszínes hulyeségeidet? :)
2017. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Élőben ismerkedésnél, ha csini lány vagy csak nagyon tetszik, van hogy leblokkolok én is. Az a rossz ebben, hogy ilyenkor nem tudom megmutatni, hogy valójában értelmes, művelt fickó vagyok.

Dehát gyakorolni kell:)

2017. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De akármennyire is tud jól kommunikálni valaki, akármennyire is ellazult idegenek társaságában, nem minden ember tud egymással elbeszélgetni. Most pl ha nem találkoztál még az adott illetővel, csak beszélgetsz vele facebook-on. Tegyük fel párszor rád ír, te kedvesen válaszolgatsz és kimerülnek az alap kérdések. Ilyenkor találkozni kell minél hamarabb, hogy legen együtt j élmény. De nem kell leírni a másikat 1 találka alapján. Lehet 2-3 randi után már gördülékeny lesz minden. De várhatsz te a nagy tapasztalt nagybetűs férfira is, aki csak úgy okádja a témákat, majd jól levesz a lábadról, csináltok pár gyereket és jöhet az esküvő. Ez is megeshet. De ezzel elvágod magad és a jövőd irányításának lehetőségét, mint pl a nők 90%-a. Azt akarom ezzel mondani, hogy vedd kezedbe az irányítást ha a saját jövődről van szó és ez nem azt jelenti hogy bárkire is nyomulnod kellene. Basszus ha valakitől megkérdezed mi újság, már nyomulás? Nonszensz. De még csak 21 vagy. Leszel még 30 is, ne aggódj.
2017. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szebb csajoknál nehezebb, igen, mert folyamatosan azt figyelem, hogy nehogy olyat mondjak ami rosszul jöhet, de ez élőben van inkább így.


De gyanítom, hogy nálad inkább az van, hogy még is 1-2 szavas, érdektelen válaszaid vannak (csak már annyira hozzászoktál, hogy észre sem veszed, és úgy gondolják hogy nem igazán akarsz velük beszélni, na meg egyoldalúan elég nehéz is beszélgetni.


Na meg kifogyott a témákból.

2017. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint szóban igen, írásban nem, mert ott van idő gondolkozni, mit írj, és nem azonnal kell reagálni. Itt tuti, hogy nem a csinosságod a gond. Hanem vagy téged tartanak unalmasnak, vagy az ő tudományuk tart a "hol laksz? munka?"-ig.
2017. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!