Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy rázzam le ezt a lányt? 28F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le ezt a lányt? 28F

Figyelt kérdés
Hosszú párkapcsolatban vagyok. Bejött a képbe egy lány és engem akar.. Nem mondja ki de állandóan írkál hogy vele jöjjek haza stb.. Erről tud barátnőm és nem tetszik neki jogosan. Én nem szeretném barátnőmet elvesziteni de viszont bejön az a másik lány és van egy rossz szokásom ami az hogy szeretek flörtölni. Nem tudom neki megírni hogy szálljon le rólam mert ez igy nem lesz jó. Hogy csináljam? Magyarul azt akarom hogy ugyanugy engem akarjon csak ne írkáljon.
2017. jún. 11. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

H..lye vagy, persze, jót tesz az egódnak, mi? Szállj le a magaslóról, ha nem akarsz pofára esni!


Inkább örülj, hogy van barátnőd, minek akarod még növelni ettől jobban az egódat is?


A telhetetlenek úgyis rosszul járnak!

2017. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Magyarul azt akarom hogy ugyanugy engem akarjon"


Mi vagy te, egy éretlen tini p*csa? :D

2017. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh biztos, hogy férfi vagy?
2017. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne flörtölj vele?!
2017. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok de nem rudom mi van abban ha tetszik az ha egyszerre több lánynak bejövök:)
2017. jún. 11. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj valamit! Az úgyis megy neked. Az egész életed egy hazugság:)
2017. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el barátnődet, mert nem érdemled meg..., de szerintem a következőt sem...keress egy plázapitát;)
2017. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!