Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit kezdtek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit kezdtek az olyan férfiakkal ismerkedés alatt, akik napközben szinte semmit nem csinálnak és sűrűn írnak nektek üzeneteket, gyorsan várva a válaszokat?

Figyelt kérdés

20-30-asok főleg

Úgy gondolom, hogy eléggé furcsa, ha egy férfi nem foglalja el magát napközben és elvárja, hogy minden üzenetére szinte azonnal válaszoljak, sőt szóvá is teszi, hogy mi a gond, hogy nem válaszolok pár percen belül.



2017. jún. 13. 14:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy nem dolgozik-e?
2017. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

# 11/11

Van aki pont akkor ér rá írogatni:)

Én, ha dolgoztam, akkor írtam mindig 60-100 sms-t.

Az ember nem dolgozik ép, olyankor hol ér rá pötyögni?

2017. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A munkakerülő naplopókkal sosem csíptük egymást, úgyhogy az ilyeneket gyorsan ignoráltam, míg párt kerestem.
2017. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#12

Na a másik, amelyik meg unatkozni jár be a munkahelyére. Az olyanokat is messze elkerültem mindig.

2017. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

# 14/14

Nem is keresek, egy van és az tökéletesen megfelel.

Különben, ezt a hozzá állást, soha nem értettem. Miért ne lehetne munkaidő alatt sms-ni, olvasni, zenét, kabarét hallgatni, netezni, TV-ni, stb. Ezek, nem zárják ki a munkát.

2017. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem még sose volt annyi időm egy nap a munkahelyemen, hogy 100 sms-t el tudjak küldeni akárkinek.
2017. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem nővel szakadt meg most emiatt az ismerkedés.


Én dolgozom, ha lekötött egy probléma, vagy meetingen ülök akkor néha 4-5 óra elszalad a meloban úgy, hogy a feladatokon pörgők, a megbeszéléseken meg amúgy sem lehet telefont nyomkodni, főleg ha te vagy aki viszi a szót.


Ő kevésbé intenzív munkát végzett, gyakran unatkozott, és nem tolerálta, hogy nem tudok válaszolgatni folyamatosan, vagy egy beszélgetés közben hívtak, hogy be kell mennem a főnököz, akkor csak 2 szóban szóltam, hogy bocs, főnök mennem kell (ilyenkor nem nagyon van idő magyarázkodni)

2017. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

15: ugye ezt te sem kérdezed komolyan, hogy SMS irogatás miert nem zárja II a munkát.


Ha olyan feladatait vannak, akkor egy zene hallgatás beleférhet, de áruld már el, hogy az, akinek a szemét, a koncentrációját, és legalább az egyik kezét lefoglalja a telefon, az közben milyen hatékony munkát tud végezni? Mondanám, hogy max éjjeliőr lehet, de még neki is a tolvajokra, és nem a telefonra kellene figyelnie.


Ha meg egy kicsit is komolyabb melót végzel az itthon megszokott egy ás, négy támasztja a lapátot (ennek az irodai változata, mikor 5-én vannak egy 2 emberes munkára) feladatnál, akkor piszkosul nincs időd közben folyamatosan smsezni meg FB-ni.


(Persze utána meg megy a rinyálás, hogy keveset keresek, mit tehetnék, minősített esete a hogyan lesz így nőm ennyi pénzzel)

2017. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is az a típus vagyok aki amint tud válaszol és elég gyakran csekkolom facebookom. Ha a számonkérést elhagyjuk akkor ideális férfi. Azt viszont én sem szeretem, hogy egy rántottát nem süthetek, vagy nem mehetek ki a postáért mert máris szóvá teszik azt az 5 percet.
2017. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi is orpgatunk mert a párom fejlesztö és két feladat között van ideje pötöygni de nem elvárja hogy azonnal irjak.

Volt ilyen ismerkedös partnerem vizonyt , aki otthon "dolgozott" és meg volt sértödve ha nem azonnal írtam vissza, mert föztem, a gyerekre vigyáztam, stb. Elég gyorsan lekoptattam

2017. jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!