Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35 éves korosztálytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 éves korosztálytól kérdezem, (akiknek tapasztalatuk is van) hogy 'okosodtál' ami a másik nemet illeti erre a korra, van valami amihez már másként állsz hozzá vagy 'megvilágosodtál' az ellenkező nemmel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Miben bölcsültél?:)

2017. jún. 23. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

-Ha első alkalommal szexuális jellegű dolgokat kérdez/mond, akkor nem leszervezni vele egy második vagy harmadik randit, hogy "hátha fogja", hogy nem azt akarom, hanem felállni és odébbállni

-Ha megmondja, hogy nem akar családot, utalásokat tesz rá, hogy minden túl könnyű volt, vagy jeleket küld, hogy hezitál hogy annyira nem is akarja a kapcsolatot, csak "elvan", akkor tovább kell lépni és keresni mást.

-Ha kételkedik vagy "nem tudom" állapotba kapcsol, húzz el és keress mást

Ne adj lejjebb azokból a dolgokból, amik számodra alapvető értékek.

-"Ne az alapján ítélkezz a férfiakról, hogy mennyire tetszik, hanem az alapján, mennyit invesztálnak beléd"

-"Az, hogy valaki bunkó nem kell, hogy rombolja az önbizalmadat. Az, hogy bunkó, még nem jelenti azt, hogy rossz ízlése van."

2017. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

inkább párkapcsolati téren lettem bölcsebb. tudom, hogy nem érdemes minden apróságból háborút kezdeni, jobban el tudom fogadni a másik nézőpontját, érdekeit, érzéseit.



A nők terén pedig sokkal hamarabb felismerem, ha valakivel nem passzolunk, így náluk már nem is próbálkozom

2017. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!