Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők/asszonyok! Hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok! Hol a határ a kedvesek vagytok és az akartok valamit között?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy mik azok a jelek, amiből a férfinek tudni kellene, hogy van esélye?
2017. jún. 24. 06:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi. Értem amit mondotok, csak sokszor kifele mást lát az ember..... Vagy fene tudja. A saját helyzetemben sokszor vak vagyok. Ugyan azt külső szemlélőként egyértelműen látom...... Mondjuk alapból kedves a csaj, szóval ezért is nehéz ezt a vonalat meghúznom.
2017. jún. 28. 05:22
 12/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Ami még árulkodó lehet, az a nagyobb figyelem, amit kapsz.

Pl egy társaságban ahol nálunk ilyen szituban volt vonzalom, ott legtöbbször a srác is felém fordult és hozzám beszélt ( ezt más haver csaj pl meg is említette nem is egyszer :D ), vagy szintén társaságban pl csak egymásra figyelünk szinte:

konkrétan ha egyszerre kezdett el beszélni valaki, vagy netán még előttem, és közben én is, akkor a srác minden izé nélkül rám figyelt és le se sz@rta akár ha épp hozzá beszélt a másik haverunk csaj pl, ő nekem kezdett el beszélni vagy az én mondandómra reagált.. :) Én meg csak mosolyogtam, őt meg lebunkózták ilyenkor mindig. :D


Szóval alapvetően ami férfinál és nőnél is megkülönbözteti a haverságot a kicsit másabb érdeklődéstől/vonzalomtól, az az extra mód figyelmesség, kedvesség, és hogy sokszor keres, érdeklődik utánad.


Kívülállóként is ezért vesszük észre szerintem, mert ott egyértelműen látszik, hogy kire figyel, kit néz, kivel foglalkozik a másik, pláne ha ez kölcsönös, azt is ki szokták szúrni egy társaságban.

N

2017. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az egyik külső szemlélőm pont azt mondja, ő úgy látja, hogy a csaj nem nagyon mer néha beszélni hozzám. Inkább kerüli a szem kontaktust. Oda-oda néz, de nem mer a hozzám beszélni. Itt megint 2 lehetőség van. Vagy elutasít ezzel, vagy tényleg zavarban van.
2017. jún. 28. 16:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Lehet, aki engem kívülről lát, az jobban meg tudja mondani.


Saját tapasztalatból annyit tudok mondani, hogy:

- ha olyan helyzetben vagyok, ahol "illik" kedvesnek lenni, de láthatóan tartom a 3 lépés távolságot és rövidre fogom a beszélgetést, akkor valószínű, hogy csak kedves vagyok (pl. bemutatnak vkinek, útbaigazítást kérnek, zsepit kérnek stb.)

- ha nem mutatok olyan fizikai tüneteket, mint szaporább légzés, másik érintésének a keresése, pirulás jellegű dolgok, ill. nem kapkodom el a tekintetemet, akkor valószínű, hogy csak kedves vagyok

- ha már flörtölök is, incselkedem (persze azért még ízléses kereteken belül), megérintem a másikat, akkor tuti akarok tőle vmit

2017. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja igen, az is lehet, hogyha még nem érzem biztosnak magam, akkor ha az látszik, hogy nem merek beszélni vagy pirulok vagy úgy tűnik, nem találom a szavakat, az is lehet arra jel, hogy érzek vmit. De ha lerázósnak tűnök, akkor az tényleg azért van, mert kedves vagyok, mert illik annak lenni, de mást szeretnék.
2017. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Szerintem is jobban figyelünk a másikra, de ha nem beszél akkor is oda-oda sandítunk, hagyjuk hogy hozzánk érjen, mert jól esik, ilyesmi
2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Van 1 hölgy (már régen nem lány :) ) ő ha beszélgetünk, folyton mosolyog, ha mondok valami poénocskát, akkor is azonnal (számomra is alig vicces dolgon is). Sokszor félre tekintget mi közben beszélünk, vagy bele mosolyodik. (Kb mint 1 tini) és nem tudom eldönteni, hogy ez a jöfej kategória, vagy az akar valamit..... És köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. júl. 22. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!