Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mikor ismeritek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor ismeritek már be végre, hogy szépészeti műtétek és itt-ott kicsinosítás igenis oké nálatok, ennyiben természetes a végeredmény?

Figyelt kérdés
Sokan hajtogatják, hogy ú műtött nővel így nem-úgy nem, hajrá a természetesség, közben meg azt vettem észre hogy halványlila fogalmuk sincs a férfiaknak a legtöbb szépítkezős dologról, amit egy nő magával művel, magára ken, még azzal sincsenek totál tisztában ami csak smink, egy műmellet vagy hialuronos/botoxfeltöltést fel sem ismernek:) Tehát akkor mehet minden, amennyiben szép az eredmény. Hiába mondják az ellenkezőjét.

2017. jún. 24. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Most valójában mi a gondod? Túltoltad a sebészkést, és elutasított a kiszemelt?


Valójában most minket vagy magadat győzködöd arról, hogy ez nem is gáz?


Figyelj, semmi baj, ha szerinted ezek a dolgok nem műviek, és semmi gond akkor sem, ha szerinted beleférnek. De tényleg!


Én mondjuk egy egészséges testképű barátnőt szeretnék (az eddigi párjaim is ilyenek voltak), aki elfogadja ha kicsi a melle, vagy nem dús a szempillája, vagy nincs húsos ajka (ahogy én is elfogadtam őket, sőt tetszettek is, hiszen a párjaim lettek).


Viszont ha te nem ilyen vagy, akkor keress olyan srácot, akinek belefér, van egy csomó férfi, akit nem zavarnak az ízlésesnél 3 számmal nagyobbra csinált lufimellek, nem zavar a kacsaszáj, nincs gondja a műhajjal, műszempillával, semmivel. Miért minket győzködsz? Van egy csomó férfi, akinek ezzel semmi baja.

2017. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, meggyőztél. Életemben először elkezdtem gerjedni a mű nőkre:


[link]


[link]

2017. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
10: Ja hogy te nő vagy..így már értem. Dolgozik benned a féltékenység.😏
2017. jún. 24. 21:27
 14/23 A kérdező kommentje:
11: nem a 3 számmal nagyobb lufimellekről és kacsaszájról volt itt szó. Hanem arról a kategóriáról, ami nem tűnik fel. Amiről eszedbe se jutna, hogy csináltatott. Tehát jól megcsinált, szép és esztétikus, és természetesnek hat.
2017. jún. 24. 21:30
 15/23 anonim ***** válasza:

Nos nekifutok mégegyszer én is. Bár felesleges mert nem fogod fel mit próbálunk a tudtodra hozni. Valaki írta már, egy hölgy volt az illető, pontosan így gondoltam én is, hogy amit nem az anyatermészet adott neki hanem ő teteti magára az mind mű.

Nem a szolíd smink a baj, nem a hajfestés a baj, nem a belőtt frizura a baj, ezek elmennek, sőtt alap dolgok manapság.

Na de botox feltöltés meg mellplasztika, hagyjad már.... Teljesen mindegy hogy azt mondod természetes kinézetű lesz, akkor sem fogadnék el egy ilyen nőt! Ugyanis ezzel már átlép egy határt.

De mondom ha neked bejön, csináltasd, de ne bizonygasd hogy mi vagyunk a hülyék.

2017. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"nem a 3 számmal nagyobb lufimellekről és kacsaszájról volt itt szó. Hanem arról a kategóriáról, ami nem tűnik fel. Amiről eszedbe se jutna, hogy csináltatott. Tehát jól megcsinált, szép és esztétikus, és természetesnek hat."


Igen, ez jól hangzik...


A valóság meg az, hogy a legjobb sebészek képesek csak nagyon természetest csinálni, erre pedig a legtöbb ember sajnálja a pénzt, vagy csak nem telik neki rá. Jó lesz a közepes árfekvés is, ahol már nem annyira aranykezű a hússzobrász.


A másik gond, hogy az ilyen testi hibák, mint a kis mellek, a nem elég vastag ajak, és a többi első sorban fejben léteznek. Tehát amikor a teljesen lapos nő berakat egy implantátumot, akkor eleve nagyobbat választ, mint ami jó lenne, mert ha tükörbe néz még mindig kicsinek látja, aztán fél év után elkezdi nézegetni az 1 számmal nagyobb melleit, hogy még mindig lehetnének nagyobbak, és jönnek az újabb és újabb műtétek.


Ugyanaz a pszichológiai effektus játszódik le, mint az anorexiásnál. Lehet, hogy 170 centi mellé már csak 35 kiló, de ha a tükörbe néz, akkor azt látja, hogy még mindig kövér, még mindig zsíros, és fogyni kell tovább. Ő tényleg azt látja, hogy kövér (vagy a plasztika esetében, hogy természetes a melle, csak túl apró), a valóság nem érdekli. Ezért is hívják testkép zavarnak, mert nem a valóságnak hisz, hanem annak, ami a fejében létezik.



Valószínűleg sokkal idősebb vagyok nálad, mikor gimis voltam, akkor kezdtek bejönni az országba ezek a műtétek tömegesen elérhetően. Volt osztálytársnőm gimiben, főiskolán is, aki megcsináltatott magán ezt+azt. Az első próbálkozás sokszor még természetes volt valamennyire, legalábbis nem kiugróan gázos. Mellé egy kis sminktetkó, meg ki ki tudja mi minden. Akikről tudok azokból azt hiszem 1 állt meg ott, ami még természetes, egy idő után jöttek a durvább és durvább beavatkozások, főleg, mikor elérték a 30-at, és úgy érezték, hogy egy nagyobb száj vagy egy nagyobb cici visszafordítaná az öregedést, akkor ismét versenyezhetnének a 18 éves csajokkal.



Ennyit a természetességről.

2017. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#13


Féltékeny?? Mindenki magából indul ki...hehehehe :D tehát mivel te írtál ilyet, ezért te vagy a féltékeny. :P


Egyébként mire is legyek féltékeny?

26 éves vagyok, 159 centi, 50 kg, hosszú barna hajam van, sportos enyhén izmos nő vagyok, bomlanak utánam a pasik, 4 éve párkapcsolatban élek eszem ágában sincs a páromat lecserélni.

Semmi műdolog nincs rajtam, mert én a természetesség híve vagyok. Elfogadtam már rég, hogy kicsi mellem van, ez van, a mellméret genetika kérdése.

A hosszú hajért meg tettem. Szájfeltöltés?? Minek?


Nem a mű cuccoktól leszel igazi vérbeli nő, átszabatni még a legh..lyébb is tudja magát, ha van elég pénze.


DE!!! Felemelt fejjel elfogadni saját magad és önerőből változtatni magadon, pl. ha kövér vagy, akkor egészséges életmódra váltasz és sportolsz, na az már valami.


De mit érnek azok a műszempillák, felnyomott műmellek, műkörmök...stb. ha az értelmi és érzelmi szinted a béka s..gge alatt van?

Műkörmökkel mosogatni se lehet. :P


Azt hiszed, hogy a pasikat a mű dolgokkal lehet megfogni? Van persze olyan, aki ezt szereti, de van, aki nem.


De mindegy, neked bármit mondhat az ember, egyik füleden be, a másikon ki.


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, a felelősség is a tiéd. Lesz..rom a te életedet, meg van nekem a saját magam élete, azzal foglalkozom.

2017. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ui.: minden mű cuccal csak az önbizalomhiányodat próbálod palástolni, mert nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy.


ezekkel a cuccokkal a pasikat meg becsapod. nincs rajtad éjjel nappal a póthaj, a műszempilla..stb.. ha lekerülnek rólad, máris egy hétköznapi átlagos csaj leszel, aki ráadásul még a leendő pasiját is becsapta, mert olyan dolgokkal hódította meg, ami nem valós.

2017. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én márpedig ismerek olyan nőt, akiről meg nem mondanád. Alig sminkel, szolidan öltözködik. Csak botoxol. Meg volt a combjáról zsírleszívás. Mondom: MEG NEM MONDANÁD RÓLA. A szemeit ki sem festi. Natúr szépség. Attól, hogy ti a magazinokban csak a lepukkant minôséget látjátok az egy dolog.
2017. jún. 25. 00:10
 20/23 anonim ***** válasza:
Jóvan erről ennyit :)
2017. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!