Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány aki tetszik mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik mással szemezget. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit reggelente szoktam látni a metrónál. Nem volt semmi kontakt köztünk, de nagyon tetszik, mindig nézem. Viszont van egy másik srác, úgy vettem észre, hogy talán bejön a csajnak, és a csaj is a pasinak. MOsolyognak is egymásra, bár beszélgetni még nem láttam őket. Én még a szemezésig sem jutottam el vele. Szerinteted, ha megszólítom a lányt, van így esélyem nála vagy felejtős? Ti bepróbálkoznátok?

2017. jún. 29. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne, ha egyszer tetszene nekem ?

30/f

2017. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, csak nyugodtan! Bátraké a világ! :)
2017. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ennek tudatában nem tenném. Ha vele szemezget, veled meg nem, esélyes, hogy nem te tetszel neki. Szerintem kíméld meg magad egy beégéstől!
2017. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Menj oda hozzá, ember! Nem lényeges hogy mást stíröl. Ha úriember módjára leszólítod, és finoman, nem nyomulva összeismerkedsz vele, és megtetszik a csajnak a személyiséged, akkor már nem feltétlenül lesz első szempontja a külsőd. Csak sugározz magabiztosságot. Akkor biztosan felfigyel rád.

Mellesleg ha nyitott, normális lány, akkor értékelni fogja. Ha meg csak felszínesen ítél meg, és lekoptat, akkor hagyd inkább az egészet, mert az ilyen lányokkal nem érdemes kezdeni, akiket csak az érdekel hogy miként nézel ki.

Én is csaj vagyok, de falramászok attól, ha valaki ennyire nem ad esélyt arra sem, ha tényleg udvariasan közelítette meg az illető.

Na de gyerünk, itt a lehetőség!

Előszöris találj ki valami béna kifogást amiért leszólítod, azt aranyosnak tartják a csajok. Vagy csak szimplán mondd meg, hogy mindennap látod itt a metrón, és gondoltad megismernéd a mindennapi utazó-társadat. Aztán csak közömbösen állj hozzá, általános dolgokról próbálj vele beszélgetni, időjárásról, a környékről, ilyen hülyeségekről. Akkor nem fogja azt érezni hogy nyomulsz rá. A nyomulást meg minden csaj gyűlöli.

Majd finoman, visszafogottan és cukin tudasd vele hogy amúgy szépnek tartod, és bejön neked, ahogy így mindennap látod. Akkor utána már a lány hozzáállásától függ.

Remélem segítettem.:)

2017. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!