Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiztatok már mélyfúrós sráccal?

Figyelt kérdés
Most alakul a dolog egy jóképű fúrós sráccal, de nem hallottam sok jót róluk, az életvitel, piálás, haverok meg minden... :/ 23/L
2017. júl. 1. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Én elég mélyre tudok fúrni a szerszámommal:)

De eddig még ezt így nem hallottam, mint ahogy te leírtad.

25F +23cm :)

2017. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Echte mélyfúrós vagy "mély fúrós" ;) ;) ;)

30/f

2017. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se menj randira ezekkel az előítéletekkel.:) Mélyfúróssal nem volt dolgom, de targoncavezetővel és "érettségissel" igen. Nagyon jól éreztem magam, jókedélyű emberek voltak és kulturáltak abszolút. Egyikük sem volt egy nagy piás-bulis, inkább elvolt magában, olvasni nagyon szerettek, meg otthon ezt, azt összerakni, kertészkedni, ilyesmi. Plussz poén volt, hogy az érettségis srác 22 évesen gondolt egyet és úgy döntött, hogy felvételizik egyetemre, mert rájött, hogy ez így nem jó neki, újraérettségizett egy vagy két tárgyból és talált is neki tetsző szakot. És ezt a randin nyögte be, hogy ő ekkor és ekkor nem ér rá, mert a barátaival várja a ponthatárokat és milyen jó lesz neki is újra padba ülni és ajj, hihetetlen aranyos volt azzal a lelkesedéssel. :D Nem, mintha számítana a végzettség, csak nekem nagyon pozitív volt, hogy ennyire lelkes volt és végül mégis kihajtotta azt, ami azért őt is bántotta az elmúlt pár évben...


Ismerd meg, aztán ráérsz dönteni utána is. Keresd az embert benne, aki mellett ha nem is köteleződsz el, mert nem tudom, mik a szempontjaid és mennyire számít ez, de mindenképp kellemes társaság lehet és szerethető. :)

2017. júl. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!