Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik egy lány, akkor milyen gyakran gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolában, aki folyton figyel, bámul és követ a tekintetével. Úgy érzem tetszem neki, nekem is tetszik ő. Eljátszottam a gondolattal, hogy vajon a fiúk mennyit gondolnak arra a lányra, aki tetszik nekik.

2017. júl. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyit nem szoktam, csak azért, mert tetszik egy lány. Szép lányból rengeteg van, de Igaziból csak egy. Na őrá szoktam mindig gondolni.
2017. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is, ha minden egyes alkalommal, ha meglátod csak Őt tudod nézni?
2017. júl. 5. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy inkább, hogy minden ilyen alkalommal megállapítom, hogy az én Igazim mennyivel szebb tőle.
2017. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl sokszor és sokat! És masztizok is rá gondolva!
2017. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!