Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség a 2-3. randin megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség a 2-3. randin megkérdezni a férfit hogy milyen színű a nő saját szeme, aztán ha az nem tudja, komolyan elgondolkodni?

Figyelt kérdés

Vagy nem?


A húgom ezt csinálja és azt mondja háromból két férfi nem tudja. Miután már mondjuk együtt töltöttek beszélgetéssel össz 6-12 órát két-három randi alatt. Nyilván mielőtt elkezdi megkérdezni, becsukja a szemét.


2017. júl. 7. 09:10
1 2 3
 11/28 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Ez hülyeség, a férfiak annyira színvakok, hogy 2 cm-re az orromtól ellövik a "de szép kék szemeid vannak" bókot nagy szerelmesen.


Zöldek.

2017. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Diavolino44 ***** válasza:

#8 amugy mondasz valamit. ;)


Nekem a harom fontos dolog kuzol amit megnezek egy non abba benne van a szeme. Sot mindig megdicserem, ha szep kek szeme van. Mert azt szeretem. :)

Amugy nalam is kek, barna es zold szem van. Van meg tobb is?? :D

2017. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
A nők egy csomó szint ismernek, amiről a nőkön kívül senki még csak nem is hallott 😎
2017. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Még ezt a hármat se tudjátok megkülönböztetni, nektek nem is kell tudni többet :D :D
2017. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Lány létemre pont az utóbbi időkben vettem észre magamon, hogy sokszor egyáltalán vagy alig tűnik fel a másik szemszíne, főleg ha nem világos. Furcsának találtam meg magamat hanyagnak, mert amúgy pont én vagyok az, aki nagyon megvizsgálja az ember arcát! :)
2017. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Na jó, itt most nem arról van szó, hogy az egyedi zöldszeműek besértődnek, ha lekékezik őket. Ha a pasi kéknek látja a zöldet, attól még tudja, hogy nem barna. Az már gáz, ha a barnát meg a kéket sem különbözteti meg.


Egyébként a szemszín nem női tulajdonság, miért férfi megfelelője a focicsapat? Amire én pl emlékszem, mert alapból mindenre emlékszem, de ha Barca, akkor nincs több randi.

2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Bordós-barna szemem van. A férjemé zöldeskék barna pacákkal. Ez volt az egyik dolog,ami elsőnek feltűnt. Neki az enyém a mai napig sem,mindig nyaktól lefelé dícsér. (pedig nem sima barna,szinte nem is látszik a pupillám se). Férfiak :)
2017. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de én sem szoktam ilyen apróságokra figyelni, hogy kinek milyen színű a szeme. Pl. a munkatársam már 3 éve ül velem szemben, látom minden hétköznap, de most így hirtelen meg nem tudnám neked mondani, milyen színű a szeme! :D Úgyhogy szerintem ez egy nagyon nagy baromság a húgod részéről!
2017. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem a szemek a mániáim, biztosan megjegyzem az emberek szeme színét. De ha megkérdezik, milyen ruha volt rajta, legfeljebb annyit mondok, hogy póló, mert nem arra figyelek. Vagy ha megkérdezik, milyen magas volt, csak azt tudom mondani, hogy magasabb-e nálam vagy sem. Ahogy a vezetéknevüket sem szoktam tudni feltétlenül, csak a sokadik randi után.


Viszont pontosan vissza tudom mondani, hogy mit mesélt nekem magáról, vagy bármiről és pontosan le tudom írni, milyen ember belsőre azok alapján, amit mondott. Egy percig nem hezitálok azon, hogy mit szeret és mit nem, ha elmondta, vagy hogy mit tanul, mivel foglalkozik. Szerintem ez sokkal fontosabb. Bámulgathatom a másik szemét, ha közben elengedem a fülem mellett, amit nekem mondott.


Hülyeség ezzel szelektálni.

2017. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én ilyen csodaember vagyok, mert arra is emlékszem, ahogy kinéz, meg arra is, amit mond.


Metrón régen azzal szórakoztam, hogy megnéztem valakit, aztán megpróbáltam személyleírást adni róla.

2017. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!