Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin hogy kell finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin hogy kell finoman megkérdezni a lánytól, hogy hányan járták már el benne?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 17:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%

Most őszinén, nem qrvára mindegy? De komolyan...

Mindenesetre én nőként azt mondom, nyugodtan kérdezz rá nyíltan, mert szerintem is jobb már az elején tisztában lenni pl. azzal, hogy a randipartnerem egy kőkorszaki, nőket használati tárgyként kezelő idióita, ill. milyen lenne már emiatt felbontani a kapcsolatot... jó az ilyeneket előre tudni, úgy korrekt. ;)

2017. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
56%

De sok defenzív válasz. :D Ha a szexről van szó, finoman rá lehet kérdezni. Értsd: ne így, hogy "hányan jártak benned".

Akik azt mondják, hogy semmi köze hozzá: miért ne lenne? Az ember jelenjét a múltja határozza meg; sok partner pedig növeli az STD-k kockázatát is. Nem kell úgy viselkedni, hogy 20 évesen már átmenjen rajtad a fél város, és akkor nem lesz kínos. Ennyike.

2017. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
61%

Én sem szeretnék olyan férfit akinek - véleményem szerint- túl sok, vagy bizonyos típusú partnere volt.


Miért ne lehetne feltenni egy ilyen tartalmú kérdést ismerkedéskor, persze más formában.

2017. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

"hányan járták már el benne"

Csodálatos megfogalmazás. Magas IQ-t és érett személyiséget sejtet.

Nem kell köntörfalazni, elvégre fő az őszinteség! "Hányan verték már beléd a faxukat?" Csak hogy érezze, ki a főnök!

2017. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
54%
Én egyáltalán nem érezném kínosnak, ha sok expartnerem lett volna. Egyszerűen osztom a #11 véleményét. Nem érzem használati tárgynak magamat, a szex két fél öröméről szól, aki nem így gondolja, az kereshet magának valami frusztrált apácát.
2017. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%
Ez olyan, mintha egy pasit kérdeznének meg arról, hogy járt-e már prostinál. Úgyis valami kamu lenne a válasz, úgyhogy nem sok értelme van ezzel próbálkozni.
2017. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem az első randi témája, hogy hány férfival feküdtem már le. mi van, ha én nem akarok tőled semmit? Szerinted egy kvázi idegennel ilyesmiről fogok beszélgetni? Az a korrekt, ha megismered a másikat, nem pedig előre ítélkezel.
2017. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%
Tőlem ilyet kérdezne valaki,megmondanám a választ, és kapna egy pofont. Majd otthagynám...
2017. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%

Számít valamit?


Előbb legyen szex, láncolódjatok kicsit összébb bizalmi téren! Csak ez után érdemes azon agyalni, hogy összeilletek-e lárkapcsolati típus terén.

2017. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%
Kérdező, benned hányan jártak már?
2017. júl. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!