Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30 éves srácnak hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves srácnak hol érdemes ismerkedni? Komoly kapcsolat céljából. Utca, pláza?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak rád vonatkozik, hanem minden normális emberre.

Utcán szerintem nem kapsz mindig olyan visszajelzést, amire számítasz, a plázába csak a miss pics.k tengetik a mindennapjaikat (tisztelet a kivétel, de elég ritka), társkeresővel nekem már volt rossz és jó tapasztalatom is. Baráti társaség esetleg, rokonok ismerősei.. De senki nincs egyszerű helyzetben így. Én sem:(

2010. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rock fesztivál...ott sok a részeg csaj ;-)
2010. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utcán...ott mindenképp megtalálod az igazit...mindig lehet ismerkedni bárhol bármikor csak beválalósabbnak kell lenni.
2010. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A baráti körömben. Jófej 30-as lányok, egynek sincs pasija.
2010. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tényleg használható válaszokat kapni, mert én éppen ugyanebben a helyzetben vagyok, ráadásul 2 évvel idősebb vagyok, és tanácstalan. Ismeretségi köröm kilőve, diszkóhoz már öregnek érzem magam.
2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30 évesen már rég nem srác vagy... talán ha férfiként gondolkoznál magadról, nem leennének ilyen problémáid. Egyébként pedig talán társkeresőn.... esetleg munkahelyen.
2010. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!