Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek ki lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ki lenne a szimpatikusabb, én vagy az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten jóképű vagyok, sok lánynak bejövök, de ezt nem igazán használom ki, mert olyannal nem fogok összejönni, aki nem érdekel komolyabban. Csak nagyon kevés nő van, aki tényleg igazán lázba tud hozni. Megválogatom a partnereimet, ebből kifolyólag nincs sok tapasztalatom.


Az ismerősöm pedig épp az ellenkezője, ő jóval kevesebb nőnek jön be, de mégis mindig van kapcsolata. Folyamatosan olyan lányokkal van együtt, akik nem is izgatják különösebben. Neki sokkal több tapasztalata van, mivel nem válogatós.



2017. júl. 30. 08:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha párt keresnék, valószínűleg addig tartana feléd az érdeklődésem, míg elő nem adnád ezt a dumát a válogatósságodról. Arrogáns szöveg, én meg nem bírom az arrogáns embereket.
2017. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen te. Miért?! Mert egy olyan srác alapból nem érdekel aki kapcsolatbol kapcsolatba ágyból ágyba ugrál. Nem lenne alapvetően meg a bizalom.. sokkal jobb egy nyugis vérmérséklet.

Most minden egyéb célzás vagy igyekvésen túl. Privátba muti már a fejeteket. Csak annyira kíváncsi vagyok, hogy az ellenkező nem mit tart helyesnek vagy átlagos, vagy az alattinak. Léééééégysziiiii😇🙆🙃

2017. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan olyan lányokkal van együtt, akik nem is izgatják különösebben."

Aranyapám! Az ismerősödet azért "nem is izgatják különösebben" a csajok, mert akkor szed fel magának másikat, amikor akar. Legalábbis, amíg valaki úgy istenesen el nem kapja a tökét. Te meg nem megválogatod a partnereidet, hanem azt szeded fel, akit a te korlátolt lehetőségeiddel fel tudsz szedni. Csak tudod, az ember mindig jó abban, hogy erényt kovácsoljon a tehetetlenségéből, és még önmagával is elhiteti, hogy a döglött ló alszik.

2017. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!