Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapja ismerkedtünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja ismerkedtünk meg, azóta csak kétszer találkoztunk, bár facebookon minden nap ír. Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Nem akarok rágörcsölni, de nagyon tetszik a srác, viszont ez nekem kevés. Tudom, hogy eléggé elfoglalt, de, mikor úgy gondolom, hogy lenne ideje, akkor sem ír, hogy találkozzunk. Mondta, hogy szeretne megismerni, de nekem ez inkább haver kategória. Tudom, hogy elég kaotikus az élete és próbálok türelmes lenni, hiszen nagyon régóta Ő az egyetlen aki ennyire megfogott, viszont felelsleges illúziókat sem szeretnék kergetni. Letámadni meg mégsem akarom, hiszen nem tartunk azon a "szinten".
2017. aug. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mit takar pontosan, hogy kaotikus az élete, mit mondott? Nem mindegy. Azért, ha akarna komolyabban valamit, egy hónap és 2 tali után azért mondta volna.
2017. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar semmit. Ennyi infobol ez jon le.
2017. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát 1 hónap alatt 2 tali, az semmi.. ne hitegesed magad. Zárd le vele az ismerkedést.
2017. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen pasival ismerkedek most. Nekem az az érzésem van, hogy mással is ismerkedik. Ugyanis, a randizós időszakban az lenne a normális, ha le se tudnád vakarni magadról, legalábbis szerintem ha egy pasit nagyon megfogsz, akkor nem kéthetente akarna csak látni...
2017. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!