Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a párhuzamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párhuzamos randizgatás "bűn"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2 hét alatt eddig 2x találkoztam, előtte már chateltünk egy ideje, de én azt nem veszem ismerettségnek, csak a face-to-face találkozókkal lehet valakit tényleg megismerni. Van egy másik srác is, aki nagyon szimpatikus és elhívott randizni...az elsővel nem vagyunk még együtt, alig ismerjük egymást, szerintem ilyenkor még nem lenne gáz mással is ismerkedni. Szerintetek?

21L



2017. aug. 2. 13:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

#9


Ja, tök rendben vagy, nem jössz össze fűvel-fával.


De még az elsőt sem ismerted meg rendesen, már új lehetséges répa után mentél!


Te vagy a megtestesült jóság és nőiesség!

2017. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 te a párkeresésben csak a répát meg a nunit látod? Mert akkor van még mit tanulnod a párkapcsolatokról.
2017. aug. 2. 14:18
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Szándékod megismerés. Ilyenkor azt csinálsz, amit akarsz. Ha majd látod, lehetne köztetek valami jövőben, onnantól lenne ésszerűtlen.
2017. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

#12


Téged nem a lelkük, vagy a személyiségük érdekelt, mert akkor az első után nem ismerkedtél volna rögtön egy újabb sráccal.


Hiába is próbálod magad kimagyarázni.


A következő kérdésed biztos az lesz, hogy ismerkedés alatt, ugye nem megcsalás mással lefeküdni?

2017. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem kéne ennyire merevnek lenned, tulajdonképpen az első srácot sem ismerem még, kapcsolatról meg aztán végképp szó sincs így egyelőre, nem tudom, hogy lehetne a megcsaláshoz hasonlítani ezt...a hülye is látja, hogy csak kötekszel :D
2017. aug. 2. 14:43
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem kötekedem, de annyira elvakult vagy, hogy észre sem akarod venni, hogy mit próbálok a tini fejedbe eljuttatni!


De mindegy! Kár rád a szót pazarolni!

2017. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Inkorrekt dolog. Miért nem egy emberrel ismerkedsz egy időben eleve? Ha nem alakul ki kapcsolat, még mindig ráérsz utána újjal ismerkedni. Ez olyan így, mintha bemennél a pékségbe, körbenyomkodsz két cipót aztán majd kényed-kedved szerint eldöntöd, melyiket válaszd. Nice job.
2017. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ilyenkor meg nem bun, csak arra vigyazz, h ne szeress bele mindkettobe. Ez meg nagyon az eleje a dolgoknak.


Amugy igen, nekem is rosszul esne, szerencsere van diszkrecio is a vilagon es nem kell ezt a masik kepebe tolni. Ilyenkor ez nem oszinteseg, hanem bunkosag. Ilyen az ismerkedes. Nem lehet egzaktan megmondani, hogy hany naptol, randitol illik kizarolagossa tenni a kapcsolatot, ezt mindig erezni kell.

2017. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%

Mi értelme volt feltenni a kérdést, ha már úgyis eldöntötted?


Egyébként attól is függ, hogy hogyan tálalod. Ha nyíltan megmondod mind a kettőnek, hogy másikkal is randizgatsz, az mindenesetre tisztább ügy.

2017. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagytok egy pár ,akkor nem látok ebben semmi kifogásolni valót. Ha te lennél a férfi és te kezdeményeznél egyszerre több nőnél az már picit neccesebb, de ha nem ígérsz semmit, nem hitegeted őket akkor ez még belefér.

Ha megtalálod a párod és mindketten úgy érzitek, hogy egymásra találtatok, akkor a többi randit lemondanám.

40F

2017. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!