Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a párhuzamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párhuzamos randizgatás "bűn"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2 hét alatt eddig 2x találkoztam, előtte már chateltünk egy ideje, de én azt nem veszem ismerettségnek, csak a face-to-face találkozókkal lehet valakit tényleg megismerni. Van egy másik srác is, aki nagyon szimpatikus és elhívott randizni...az elsővel nem vagyunk még együtt, alig ismerjük egymást, szerintem ilyenkor még nem lenne gáz mással is ismerkedni. Szerintetek?

21L



2017. aug. 2. 13:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia, ez a kérdés a héten már volt, ráadásul a tükörkérdést is kiírta egy úriember :)


Én voltam az első, aki írta férfiként, hogy én nem igazán tolerálnám, ha a partnerem 4-5 pasival zsinórban randizna, nálam ez kizáró ok lenne.

Kaptam is az átkot ezerrel, köszönöm hölgyeim :)


A tükörkérdésnél meg írtam, hogy nők szerint elfogadott és természetes dolog, így bizonyára helyeselnék, ha velük szemben is eljátszaná ezt a partner, de részemről ez nem elfogadott.

Itt még jobban kaptam az ívet, miszerint lenézem a nőket.

Nah bumm!


Most már azon lepődnék meg, ha nem jönne 5-6 privát üzenet, hajrá hölgyek ne fogjátok vissza magatokat :)

2017. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem bűn.
2017. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem. Ígértél nekik valamit? Történt valami köztetek? Nem. Akkor csak próbálkozol, keresed a tutit.
2017. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!