Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kénytelen vagyok elmenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kénytelen vagyok elmenni, de nem gáz ha ezt mondom?

Figyelt kérdés
Elmegyek,mert le lett beszélve,de nem vagyok valami jó hangulatban,hozzá sincs most kedvem,nem baj ha találkozásnál megmondom hogy lehetünk együtt,de ma nyomott vagyok ?
2017. aug. 3. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább találkozó előtt ezt beszéld meg. Jár neki az őszinteség, és esély hogy jó színben jó passzodban tüntethesse fel magát.
2017. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha nem érti meg, az az ő baja, és annyit ér emberileg.
2017. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki nyugodtan. A lényeg, hogy ne vetítsd ki rá a rossz hangulatodat, ne légy ideges vele vagy ilyesmi.
2017. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz róla neki, csak ne ezzel kezdd, és ne használd lelkiszemetesnek.
2017. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó,ha tudja.Tapintatosan add tudtára.
2017. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!