Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem vagyok senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok senkinek fontos, nekem mért nem lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Tudom elég rinyáló a kérdést, de egyszerűen nem értem, akárhányszor akármennyire is jól megvagyunk valakivel egyszerűen csak lelép: közli, hogy van más stb. még az első két hónapba. Pedig közbe sokan dicsérnek ezzel-azzal, még csak az sem, hogy borzalmasan festenék vagy nem lenne eszem....(ezt nem beképzeltségből mondom, nyilván nekem is vannak hibáim, de azt látom, hogy csomó hasonló lány talált olyan férfit, akinek fontos) Folyton mondták, hogy egyszer majd megtalálom azt az embert aki szeret a sok csalódás, csak próbálkozzak....

De itt álok már a 30-hoz közel, százezer visszautasítás után és nincs sikerem akármit csinálok. Van még valaki hasonló helyzet? (Nem arra az esetre gondolok, amikor el se jönnek veled randizni)


2017. aug. 5. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak ilyen helyzetben mint a te.

Erre nincs bevált recept, ha lenne nem lenne ennyi boldogtalan ember.


Most hiába írják majd, hogy lehet túl csendes, visszahúzódó vagy közel sem biztos, hogy ennyire egyszerű az ok.


Személyes találkozással jobban meg lehet ismerni a másikat és az esetleges hibát is könnyebb megtalálni.

2017. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

*hónapban

*közben

*állok

A mondatalkotási hibákat nincs kedvem kijavítani...

Én például ezért meg sem ismernélek, mert a helyesírás és a szépen megfogalmazott mondatok nálam alap feltételek ahhoz, hogy valakit szeretni tudjak.

A takarítónő, bolti eladó feeling viszont nem az én súlycsoportom.

Már csak azt derítsd ki, hogy a többieknek miért nem kellesz, akik beérnék ennyivel.

2017. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2-es szerintem te sem kellhetsz sok embernek.

Kizárt, hogy egy akkora paraszt, mint te sikeres legyen.

2017. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Százezer visszautasítás? Új rekord! Gratulálhatnék személyesen?


Csak vicceltem, nem ismerkedni járok a gyakira.


Viszont a hármas válaszoló által javasoltakat megfogadnám a Te helyedben: ha online ismerkedsz, nagyon (NAGYON) fontos, h hogy írsz/fogalmazol, mert ez teszi rólad az első benyomást. Remélem, offline ismerkedésnél jobban ügyelsz. Ez nem apróság.


A saját javaslatom a következő. Úgy kell ismerkedni, mint ahogy a kisgyerek járni tanul. Lehet, h sokszor ül a fenekére ügyetlensége és gyakorlatlansága miatt, de sok plusz egyszer áll fel! És a végén megtanul...

2017. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nővérem aki nem egy rossz nő, 30 éves koráig egyetlen egy férfival sem jött össze. Igaz szűz már nem volt mert 18 évesen volt alkalmi kapcsolata ilyen téren, de a tesóm eléggé furcsa személyiség azt meg kell mondanom, de így a részletekbe nem akarok belemenni.

30 évesen megismerte azt a férfit aki ma már a férje, és egy éve megszületett a közös kislányuk is. Meg ugye a férjének ott a lánya előző házasságából akit ők nevelnek mert a férjét elhagyta a volt felesége egy másik pasasért és a lányával sem foglalkozik.

Teljesen véletlenül ismerték meg egymást egy falunapon ahol a tesóm alkalmi munkát végzett.

Ne add fel, előbb utóbb rád talál az igazi!

2017. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen példát én is tudok, mint az #5: egyik rokonom 30 éves koráig tök szerencsétlen volt kapcsolatok terén, nemis volt neki gyakorlatilag, mindig olyan pasikba volt szerelmes, akik nem viszonozták. Pedig egy életvidám, vicces, aranyos, házias nő, fiatalon mindig járta a világot, nyelveket beszél, diplomás stb. Aztán megismerte a férjét 30 évesen, 1 évre rá jött az első gyerek, most, 17 évvel később pedig már 4 fiuk van :D Úgyhogy nyugi, nem kell rágörcsölni, majd jön a szerelem.
2017. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki azt gondolja, mint a kettes, akkor mért hívna el randira? Megírja, hogy nem ér rá azt kész.
2017. aug. 5. 15:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Amúgy #2-nek igaza van, értelmes, igényes embereknek nagyon fontos a jó helyesírás, engem is taszít, ha valaki nem tud helyesen írni, fogalmazni.


Viszont nem hiszem, hogy emiatt ne lenne párkapcsolata a kérdezőnek...

2017. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

négyes vagyok


Tanuld meg szűrni a jelentkezőket. Nem lehetetlenség. Ja, és nem mindenki képes arra, h egyenes, őszinte, következetes legyen -de ezeket az illetőket észre fogod venni. Emberismeret kérdése. Ja, és aki egyszer "véletlenül" nem jött el a megbeszélt találkozóra, annak adsz-e újabb esélyt?

2017. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#2 ennyi hibaval en meg siman felvallalnam bnonek. Tudom,en is ekezet nelkul irok es ez a szemedben olyan lehet, mintha embert oltem volna :D
2017. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!