Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Apakomplexusos lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok ti összejönnétek 40 fölötti pasival vagy ez csak egy vágy?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 12:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Soha ne mondd,hogy soha, így nem tartom teljesen kizártnak. Emberfüggő.
2017. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
52%

Szia!


Én nem vagyok apakomplexusos csaj, csak egy 21 éves srác.


Próbálkoztam néhány 16-18 éves csajnál és nem egy olyan volt akinek ,,túl öreg" voltam de előfordult hogy láttam őket nálam egy tizessel idősebb pasival. Ez csak egy vélemény, ami kikívánkozott, elnézést. :)

2017. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2017. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Ha "hollywood-i 40-esnek" néz ki, nem lepukkadt csövinek.
2017. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok az,de ismerek ilyen csajt.Neki a duma meg a lóvé pont elég volt.A pasikája meg tök trendi,igaz,seggarc,de ez a divat.
2017. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%

Én nagyon vonzódom az idősebb férfiakhoz és úgy érzem képes lennék összejönni velük. Persze kapcsolatot ápolni csak olyan 50 éves korig. Utána nekem már csak vágy.

Szerintem ez nem beteges, attól függ ki kihez vonzódik.

17L

2017. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
67%

Nekem olyan max 40ig van rendben, utana lehet zavarna kicsit..

17/L

2017. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
Igen, simán :)
2017. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%

Tisztázzuk már, hogy az apakomplexus nem azt jelenti, hogy idősebb pasi - fiatalabb csaj. Érzelmileg kell "apának" lenned.


Szeretnél feltétel nélkül? Úgy, hogy ha valami nem tetszik bennem, azt szó nélkül elfogadod? Szeretnél gondoskodni rólam (nem anyagilag!), hogy annak a töredékét kapod vissza, ha egyáltalán visszakapod? Szeretnél annak ellenére is, ha rámjön az öt perc és szó szerint a falba verem a fejem?

2017. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%
Tapasztalatból mondom, hogy igen. 40-50 éves korom között, volt pár 17-21 éves lány, akik egyértelműen kimondták, kellenék nekik. Hozzá teszem, mozgok fiatalok között és sem jó, sem pénzes pasi nem vagyok. Olyan lányok voltak, akik anyuval nőttek fel, mert az apu, jóval fiatalabb nővel lépett le. Talán tudat alatt ez volt, mert egyiket sem zavarta, hogy párom van. Lazán nyomultak így is.
2017. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!