Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Társkereső oldalakon 160-163 centis lányok miért adnak meg 171/175 centis minimum magasságot a pasinak?

Figyelt kérdés
Oké, hogy legyen magasabb a pasi, az a normális, DE... Én pontosan 170 vagyok és emellett jóképű, intelligens. Ez viszont azt jelenti, hogy totál felesleges ráírni arra a csajra, aki 171-t (vagy 173-t) adott meg minimumként? Mert több ilyet is láttam már. Illetve az is elég gyakori, amikor a csaj éppen eléri a 160/163-at és mégis 175 cm magasságot ad meg minimum követelményként. Most komolyan kérdezem tőletek csajok! 170-es magassággal jóképű arccal én miben vagyok más, mint egy 175 magas totál átlagos pali. Ő sem éri el ugyanúgy a 180-at, amire annyi nő lélekben ácsingózik, akkor meg nem tök mindegy az az 5 cm különbség? Oké, hogy én közel sem vagyok 180 magas, de ezen a pár centin már mi a fenének kell annyit rugózni? Ez azért bosszantó, mert így az alacsony lányoknál sincs esélyem. Arról már nem is szólva, hogy elég gyakran a 155-158 centis csajok adatlapján is ez a 175-ös lélektani határ olvasható. Ki találta ki ezt a hülyeséget...? Én melyikőtöknek jönnék be csak a magasságomat figyelembe véve? Vagy privátban beszélgetés után képet is küldhetek. Életkort és magasságot is írjatok. Köszi.

2017. aug. 13. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
Nő lètemre 175 cm vagyok ès soha nem zavart ha a pasim alacsonyabb nálam. Biztos èn is deffektes vagyok. :)
2017. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jóképű és intelligens-írod magadról. Lehet hogy nők szerint inkább csak aranyos vagy és okoskodó. 21L (176cm)
2017. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező azért sem jöttem össze alacsonyabb pasival mert mind véknyak voltak és nem egy súlycsoport voltunk .Nyílvàn ha kis vézna csaj lennék nem zavart volna .Én azt is megszoktam nézni egy pasin a testmagassàgàn hogy milyen a testfelépítése a kisugàrzàsa .
2017. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!