Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már valakivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valakivel együtt azert, hogy el felejtsd az exed?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen helyzetbe hoztam magam.

Vége lett egy 5 éves kapcsolatomnak. Sajnos nem ment már, szeretjük egymást de nem működik.

LKét hónapja szakitottunk, néha beszélünk. Egyszer le is feküdtem vele.


Kb másfél hónapja van egy férfi, nincs kimondva hogy együtt vagyunk. D sokat vagyunk egyutt, szex és együtt alvás és minden.

Ő szerelmes belém, én csak emberileg szeretem.

Jobb ember , mint az exem volt de nem tudok beleszeretni.


Szerintetek felesleges ez? Vagy legyek önző és csináljam ahogy nelem jó ?


2017. aug. 16. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ritka aljas és gusztustalan dolognak tartom, nem tudnék a tükörbe nézni, ha megtenném valakivel. Mondjuk valószínűleg én vagyok az UFO, de mindig sok időt hagytam két kapcsolat között, addig nem kezdtem mással, amíg az előzőt le nem zártam, akkor sem, ha sokáig tartott.
2017. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Voltam.persze.Ugyanez volt.És mivel csak a jót kaptam,szeretetet,törődést,jó dolgokat,beleszerettem egy idő után,amiből hosszú kapcsolat lett,időközben meg rájöttem,hogy buta voltam hogy az exbe kapaszkodtam.Várj még,és figyeld az érzelmeidet.
2017. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Előfordult egyszer, de nem volt semmi értelme, most már okosabb meg érettebb fejjel tudom, hogy nem túl bölcs dolog egyik kapcsolatból a másikba rohanni. Hagyni kell egy kis időt, érdemes egyedül lennünk. Sokszor mondjuk egy hosszú kapcsolat után az ember hajlamos elfelejteni egyedül jól érezni magát, ami pedig szerintem alapvetően fontos lenne.


Azt, hogy mit csinálsz, az a te dolgot. Ha jól érzed magad így magad, akkor mitbánomén érted. Sok olyan kapcsolat van, ahol a felek nem egyformán szeretik egymást, ettől még jól működhet. De nem valószínű, hogy ezután fogja elfeledtetni veled az exed, ha eddig nem sikerült.

2017. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem túl szép dolog az új partner felé ez.

Érdemes lett volna hagyni időt magadnak a lezárásra, kiértékelésre, önismeretre. Lelkileg fájdalmasabb egyedül feldolgozni mint egy újabb kapcsolatban lelazulni, hosszútávon mégis hasznosabb.

Te is fejlődsz közben, ill. a következő partnerednek sem kell játsszál az érzelmeivel, hanem te is ott vagy, benne vagy.

Én másfél éve dolgozom fel, gyászolom az előző, 7 éves kapcsolatomat :-(

Sajnos én is belementem olyanba hogy túl sokat kerestem a társaságát, sok mindenben együtt voltunk szakításunk után is (közös nyaralás, programok, stb.), 1-1 szex...

Így nem lehet elengedni.

Az utóbbi 1 hónapom szól arról, hogy ténylegesen, teljesen megszakítottunk minden kapcsolatot.

Ez alatt az egy hónap alatt sokkal többre jutottam az elengedéssel. Borzasztóan hiányzik, sokkal jobban karcol mint valaha, de mégis közelebb érzem magam a gondolathoz, hogy egyszer majd be tudok fogadni egy újat az életembe.


Ezt tudom tanácsolni neked is, ne járjatok össze, ne szeretkezzetek, így nem fogod tudni elengedni soha.


40f

2017. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbálkoztam ilyennel. Nagyon szerelmes voltam még az exembe, viszont tudtam hogy vele végleg vége, és szenvedtem. Jött a lehetőség.. Az egyetemen tetszettem egy fiúnak, randizni hívott. Az lett belőle hogy alig vártam hogy hazaérjek,mert végig az exem járt az eszemben. Én nem mentem bele se szexbe, se kimondatlan kapcsolatba ugyanis semmit nem éreztem iránta. Megmondtam neki hogy nekem ez így sajnos nem fog menni. Igaz sok idő volt míg elmúlt a szerelem, de kivártam. Addig egyedül voltam.

Szerintem ha valaki másba szerelmes az ember addig nem jó belemenni új kapcsolatba. Hagyni kell egy kis időt magunknak. De úgy dönts ahogy neked jó :)

22N

2017. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy együtt vagy valakivel, hogy elfelejtsd az exedet, hanem az, hogy akivel együtt vagy, az nem ezért van veled, hanem azért mert szeret. Így ez nagyon nem korrekt vele szemben.
2017. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki álszent,meg hogy milyen dolog ez... meg legyünk korrektek,meg minden szép és jó.Akinek sok tapasztalata van,nem ír ilyeneket.Igenis nézd azt,ami neked jó,ez a legfontosabb.
2017. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#1


És ha valakinek 50 év lezárni, akkor így járt?


#Kérdező


Volt, de nem én erőltettem. Arra jó volt, hogy "új egyensúly" jöjjön létre.

2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megértelek valahol, de összességében nem. Csak katyvaszt keversz...legyél előbb érzelmileg semleges, aztán kezdj bele egy új normális kapcsolatba. Ez így nem korrekt...
2017. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

8-as: Igen, ha 50 évig tart, akkor így járt és ez rám is vonatkozik, ha olyan helyzetbe kerülök. Szerencsére egy mentálisan egészséges embernek nem tart ennyi ideig kiheverni egy csalódást, sőt. Egyébként tökéletesen egyetértek a 4. válaszolóval, nagyon szépen kifejtette.

Első voltam.

2017. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!