Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék szexisebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék szexisebb a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Külsőre átlagos, bár kicsit feltűnő, mert hatalmas, hullámos hajkoronám van.

A lényeg, hogy hiába öltözöm csinosan, vagyok kedves, a korombeli srácok nem figyelnek fel rám.

Ha elmegyünk egy társaságba, biztos, hogy nem én vagyok az, akivel ismerkedni akarnak. RENGETEGSZER próbáltam. Nekem kell oda mennem és szóval tartanom a fiúkat-lányokat, vagy teljesen egyedül maradok.

A legnagyobb belémrúgás az volt, hogy az első exem majdnem megcsalt egy könnyűvérű lánnyal, a másik exem meg mellettem ismerkedett más lányokkal.

Hiába kérdeztem őket, szerintük én egy tündéri lélek vagyok, és nincs még egy ilyen lány, kedves, megértő, humoros, és ritka. Mégis, valamiért túl "jó kislány" vagyok.

kezdem feladni. Hiába nézek szexin, próbálok szexin viselkedni, konkrétan kívülről én egy 22 éves kislánynak nézek ki, és nem azért, mert babaarcom lenne.

A testi adottságaim jók, c-s mellek, nagy fenék, izmos alkat(sokat edzettem), tehát még ez sem lehet baj.

Az arcom nem a legszebb, de sminkkel próbálok javítani rajta.

Facebookon ha bejelölök valakit, mert tetszik, szimplán nem jelöl vissza, még az se aki ISMER.

Megkérdeztem barátnőket, családot, és senki nem érti.

Hiába nézek magamba, két okot látok: önbizalomhiány és nincs bennem meg az a kis "rosszaság".

Már ott tartok, hogy inkább leszek valami ledér leányzó.


2017. aug. 31. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezzel a problémával küzdök, annyi, hogy neked csinos az arcom, viszont hiába járok edzeni, nincsen jó alakom, mindig plusz kilókkal küzdök. Konkrétan láthatatlannak érzem magamat :(

22/L

2017. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én a kis formás feneket szeretem.:D
2017. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A hajkoronad leirasarol mar meg lehet ismerni az ezredik ilyen temaju kerdesedet... ezek szerint a legutobbi palid elhagyott?
2017. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked is írt ismerkedős privátot ChGéza, vagy csak engem keresett meg? :D

(1. hsz voltam)

2017. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont idealis lenne egy ilyen lany, nem szeretem a feltunoseget.


De amugy sztem tuti nem ez az ok, hogy nem vagy 'szexis', lehet inkabb maga az alapviselkedesed faraszto, modoros vagy korulmenyes, de mi ezt innen ugye nem tudjuk megmondani.

2017. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

#1 Nem is tudod, hányan vannak így ezzel.


Kérdező! Te pedig nagyon jó nőnek tűnsz a leírásod alapján. Szerintem pont az lehet a baj, hogy próbálod másnak mutatni magad, és ez természetellenes hatást kelt. Ha van színészi tehetséged, akkor el tudod játszani az általad elképzeld szexi nőt, ha nincs, akkor a legtöbben levágják, hogy ez nem te vagy.


A Facebook-os témát én sem értem ebben a világban, amikor a legtöbb ember még azt is visszaigazolja, akit nem ismer, vagy csak látásból ismer.


Az exeid miatt pedig ne érezd magad rosszul. Szokták mondani, hogy aki meg akar csalni, az meg is fog. Lehetsz bármilyen jó nő, ez csak a pasi személyiségén, döntésein múlik.


Tudom egyébként, hogy nehéz, amikor senkinek sem te tetszel, de hidd el, ez változni fog. Csak nem tudhatod előre, hogy ennek mikor jön el a pillanata.


21/L

2017. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb megint csak a kisugárzás lenne, a legtöbb dolog ezen múlik ismerkedésnél. Ha jól érzed magad a bőrödben sokkal vonzóbb leszel. Sajnos ezt könnyebb mondani, mint megtenni, de tényleg így van. Ezért is van az, hogy ha az ember boldog párkapcsolatban él, csak úgy tapadnának rá a férfiak. Míg előtte úgy érezte, észre sem veszik.Mert akkor boldogak vagyunk, szépnek érezzük magunkat, és ezt mások is észreveszik.
2017. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány egyértelműen!

És kommunikációs hiányosságok is vannak.


Utóbbihoz jó segítségek a könyvek. Allan Pease-ék könyve a legismertebbek közé tartozik, olvasgasd őket, és tanulj!

Nagyon fontos az első benyomás, és hogy nyitott legyél, mind mondandódban, mind pedig testbeszédedben.

Legjobb amúgy... ha elég sokat gyakorolsz, akkor elérheted azt, hogy önbizalommal teltnek adod ki magad, és te is elhiszed ezt magadról, akkor mások is szimpatikusnak fognak látni.

Tehát nem csak úgy viselkedünk, ahogy érzünk, hanem ezt visszájára is lehet fordítani. Ha erőltetjük a mosolygást-nevetést, akkor valóban vidámabbak leszünk :) minden más érzésnél-viselkedésnél így van ez.


De nem csak kamuzni kell. Valódi önbizalmat is kell szerezned.

Közvetett módja ennek leginkább a sportolás, „ép testben ép lélek” dolog.

Közvetlenül viszont már magáról az egész gondolkodásodról van szó, azt kell megváltoztatni, egy kisgyermekként belédrögzült -úgy néz ki hibás- viselkedésmintát kell felülírni.

Nekem ehhez az asszertív kommunikáció segített, mint belső (magammal folytatott) kommunikáció.

A lényeg az, hogy meg kell tudnod érteni magadat, tudnod kell mit érzel, mire van szükséged, és hogyan szeretnél tenni ezekért a szükségletekért.

Tehát akkor lesz önbizalmad, ha már nem lesz min aggodalmaskodnod, mert ismered magad, és ismered a problémáid megoldását.

2017. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnalom az ilyen csajokat,h rosszakat fognak ki. Mondjuk a mai fiatalsag elni akar es ez azt jelenti fiunyelven h minel tobb not meghuzni. Ilyen vilagot elunk
2017. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ertelek,lehet felnek toled a pasik,mert vonzo szexy csaj vagy.

En nem latok semmi kivetni valot,foleg,hogy eddzel,meg hullamos dus hajad van(huhhhh :))

Kuldj egy kepet,de nincsenm baj veled szerintem.

2017. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!