Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon "gáz" rövid túranadrágb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "gáz" rövid túranadrágban és sportszandálban randira menni?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta nyáron gyakorlatilag ez a mindennapi öltözékem, hol pólóval, hol pedig inggel kombinálva, mert baromi kényelmes. Nem gagyi, kínaiban vásárolt cuccokról van szó, márkás, zárt elejű túraszandált hordok, nem amiben szabadon vannak a lábujjaim. Az szerintem is ciki lenne. Többször randiztam már így sikeresen évekkel ezelőtt, de az utóbbi néhány alkalommal úgy éreztem, hogy a lányok meghökkentek ezen az öltözéken, és mintha ezért pattintottak volna le. Mit gondoltok erről?

2017. aug. 31. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
30 fok felett nincs ezzel gond. A labujakkal sem. Persze ha ápoltak. Inkább, mint a budosre izzadt cipő kánikulában.
2017. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akár ciki valaki szerint, akár nem, ha ezzel te magamad adod, szerintem sokkal jobb, ha ebben mész, mintha megjátszod magad egy habos-babos ruciban
2017. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: mondjuk én a szandáltól férfiakon egyenesen rosszul vagyok, ezért is jobb, ha kiderül a "dolog"
2017. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a strandpapucs. Vegyél fel egy rendes cipőt. Az öltözéked azt sugallja, mennyire tiszteled a párod, mennyi energiát fektetsz az egészbe. Ha neked a kényelem az elsődleges szempont egy randin, az illúzió romboló lehet. Én 40 fokban is felvenném a legvagányabb cipőm, akár hosszú szárú farmerral (jobban áll nekem mint a rövidnadrág) egy igényes, nem agyon mosott pólóval vagy fekete sportinggel. 3.-dik 4.-dik randin mehetsz kényelmesben. Első benyomásnak nem kedvező szerintem a szandál és a túragatya.
2017. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
A szandál sajnos általában nem pont a szexuálisan aktív, vonzó férfiak viselete szokott lenni (legalábbis a sztereotípiák alapján). :D Én hanyagolnám, valami laza vászoncipővel jobban jársz.
2017. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha eddig sikerültek a randik, csak az utóbbi néhány leányzó pattintott le, akkor most fogtál ki rosszakat.


Szerintem egyáltalán nem gáz, főleg így, hogy egyszerűen rühellem a nyarat és a kánikulát. Teljesen megértem, hogy ilyenkor nem akarsz cipőben is hosszú nadrágban járni, mert sokszor még bikiniben is megsülök.


21/L

2017. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó krisztus, azt hittem lány vagy, most látom, hogy férfi. Figyelj, kevés olyan dolog van a szandálon kívül, ami ennyire gázos egy férfin
2017. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért a randi típusa is számít. Nem mindegy, este egy elegáns helyen , vagy délután a Margit-szigeten.
2017. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Menj abban, amiben szeretnél. A lány rád kíváncsi, nem a nagyérdemű gyakoris közönség esztétikai véleményére.
2017. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha annyival nem tudsz megtisztelni, hogy normalisan feloltozol, akkor nincs mit varnom toled. Minek randiznank tovabb?
2017. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!