Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randik tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randik tényleg csak a szórakozásról, megjátszott jókedvekről, komolytalanságokról szólnak, baj az, ha valaki inkább őszinte és mer a gyengeségeiről is beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy sajnáltassuk magunkat és panaszkodjuk végig az egészet, de szerintem az se jó, ha állandóan szórakoztatni kell a másikat és állandóan mosolyogni, mert még a hülye is tudja azt, hogy a boldogság és az életvidámság az nem permanens. Megmondom őszintén én ezért nem szeretek randizgatni, mert nem szeretek jópofizkodni, hanem szeretem saját magamat adni, ami nem csak abból áll, hogy mosolygok, mint a vadalma és fényesítem a tulajdonságaimat, hanem szeretem, ha megismer rendesen és nem csak a felszínt látja bennem.
2017. szept. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a helye és ideje. Először is kérdés, hogy az első randi előtt, mennyire ismertétek meg egymást. Leveleztek már egy ideje, vagy nagyon friss a kapcsolat. Kezdetben jobb elkerülni a nagyon mély dolgokat. Vannak, akik szeretik hamar kiönteni a lelküket, de ez a másik számára ijesztő lehet. Vannak, akiket érdekel, miért romlott meg az előzővel, mi történt, ez egyszerűen tapintatlanság a kapcsolat elején. Számos cikk szól arról, milyen témákat érdemes elkerülni az első randi(ko)n. Ez nem azt jelenti, hogy megjátszod magad, csak annyit, hogy nem zúdítod rá azonnal a teljes lelkedet a másikra. És tőle sem szabad ezt várni.
2017. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első pár randi igenis szóljon a jókedvről. Nem muszáj végig vihogni lehet komoly és/vagy érdekes dolgokról beszélgetni. Sőt én csak abban látok perspektívát ami így indul. Így meg lehet ismerni a másik gondolatait véleményét a világ dolgairól ki lehet deríteni hasonló e a világképünk adott esetben terveink gondolkodásmódunk. Viszont fogalmam nincs hogy tudod/akarod belevinni a beszélgetésbe hogy kicsi a farkad, szar a munkád, meghaltak a szüleid, kivágnak az albérletből vagy bármit ami szerinted a gyengeséged.

Ha valaki már az első randin kvázi idegenként a bajaival gyengeségeivel jön az negatív ember képét kelti amire nekem nincs szükségem. Mindenkinek vannak rossz időszakai és egy párkapcsolatban kutya kötelességünk segíteni a másikat viszont idegenként semmi közöm hozzá.

Persze ez csak a saját véleményem és el tudom képzelni hogy bele lehet vinni ezeket a dolgokat a beszélgetésbe anélkül is hogy leterhelnéd vele a másikat viszont erre példát még nem láttam. Szerintem a randik nem egymás érzelmi lehúzásáról inkább a feltöltődésről szólnak legalábbis a jó randik.

2017. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy ez első pár randin jópofizni kell? Max ha át akarod vágni a másikat.

Szerintem az magától értetődő hogy mindeketten önmagatokat adjátok,és ha jól illetek egymáshoz,akkor ebből fakad a jókedv,szórakozás.Nem pedig az erőltetett viháncolásból. Legalábbis eddig nekem ilyen tapasztalataim vannak.

A gyengeségekeinket tényleg nem kell feltétlenül a másik nyakába varrni azonnal.Nem is kéne hogy felmerüljön,ha jó a hangulat. Ráértek a 3.-4. randin lelikizni egy üveg pia társaságában,ha már van valami kölcsönös bizalom egymás felé.

2017. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj nagyon egyszerű mindenki szeret jókedvű lenni és jó esetben a jó kedv=mosoly. Ennyi.

Nem baj ha beszélsz a gyengeségeidről, sőtt szerintem az egy plussz jó dolog.


Legutóbbi alkalommal nekem például azt mondta a nő miután pár perces csönd volt, hogy te nem beszélsz valami túl sokat....

Ehh oda vághattam volna hogy miért te igen? Ennél azért kulturáltabb vagyok. Mondtam én ilyen vagyok.

Nem vagyok egy szórakoztató központ, annak akinek az kell, keressen azt, vagy kapcsolja be a tv-t....

Ha már neked kell úgymond teperni, szórakoztatni, az halott ügy, nálam az ismerkedés mindig kölcsönös kell legyen ha nem megy szépen elköszönök.

2017. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Ha úgy érzed teperned kell ,az a kapcsolat sosem fog működni, mert a csajnak több elvárása van, mint amit te meg tudnál adni, így kisebbrendűségű érzésed lenne az egész kapcsolat alatt.
2017. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!