Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mennyire jön be ez a csaj? (lányok véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy mindenkit fel fogok pontozni (és mindenkit erre is kérek) elejét véve az álszent és polkorrekt véleménynyilvánításnak, amire nem vagyok vevő sem itt, sem más kérdésnél, mert anonim oldalként az őszinteség lenne a gyk lényege.

Tehát erről a csajról van szó:

[link]

Ne csak ezt az egy képet, hanem többet is nézzetek meg róla és írjátok le, hogy mi jön be nektek rajta és mi nem illetve, hogy el tudnátok-e őt képzelni a barátnőtöknek.

Ja és természetesen lányok véleményére is kíváncsi lennék az ő szemszögükből.

Kort (adott esetben nemet) is írjatok pls.

Én 24/F vagyok.



2017. szept. 3. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
37/N (10-es)
2017. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, h ki ez a lány, de nekem tetszik. Nem az a tipikus bombázó, de összeségében szép és csinos. Örömmel elfogadnám barátnőnek, ha a belső értékei megfelelnek. Valamiért nekem nagyon kedvesnek és aranyosnak is látszik. (A videóit nem néztem meg)

Kedves Kérdező! Szabad-e tudni, h miért tetted fel a kérdést? :) Az ilyen kérdések mindig kíváncsivá tesznek. Pedig lehet, h emiatt öregszem ennyire! :D

28F

2017. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen átlagos. Nincs benne semmi különleges.
2017. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nagyon bejön, de néhány képen borzalmas rajta a smink.

Nem veszik észre ezek a lányok, hogy így pont elrondítják magukat?

18/F

2017. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#12: Csak szimplán kíváncsi voltam, hogy mi a véleményetek egy mai mércével nézve átlagcsajról. Meg azt gondoltam, hogy valaki bedobja, hogy deszka a csaj. Tulajdonképpen egy videóját néztem, amiben a kis mellről beszélt és azt gondoltam bedobom a gumicsontot kérdés formájában, de vagy ennyire polkorrektek vagytok (pedig direkt írtam, hogy mindenkit felpontozok) vagy nem is izgat benneteket egy csaj mellmérete.
2017. szept. 3. 12:40
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

Alapjában véve egy szép,jól öltözött,saját stílussal rendelkező hölgy. Szépek a testi adottságai (alakja,arca) viszont kimondottan nem találtam benne olyan pluszt,ami miatt maradandóan "jó csaj" lenne. Ennek ellenére szépnek tartom.

18/L

2017. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Szep az arca, az alakja, csinos, szoval jol nez ki. De semmi extra nincs benne szerintem :) bar a videoit nem neztem, de biztos aranyos. 21L
2017. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
nekem alapvetően tetszik. a fogai szépek nagyon. az alakja is nagyon szép. az arca nekem nem az esetem, de ettől még szép.
2017. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 CFB ***** válasza:
76%

Ó, ő egy videós. ^^

Szeretem. Vicces, kedves, segítőkész, őszintén boldog, sokszor mosolyog.

Szerintem jól is néz ki.

Biszex vagyok, lány. Én fiatal vagyok hozzá, ő meg sztem hetero, de nyilván nem így kérdezted a csajok véleményét. XD

Ha van esélyed megismerkedni vele, és neked is szimpi, szerintem nagyon jól jársz. ^^

2017. szept. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
#10-el értek egyet. Jellegtelen, személytelen. Tipikusan az a fajta, akinek már akkor elfelejti az ember az arcát, miközben még beszél vele.
2017. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!