Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mennyire jön be ez a csaj? (lányok véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy mindenkit fel fogok pontozni (és mindenkit erre is kérek) elejét véve az álszent és polkorrekt véleménynyilvánításnak, amire nem vagyok vevő sem itt, sem más kérdésnél, mert anonim oldalként az őszinteség lenne a gyk lényege.

Tehát erről a csajról van szó:

[link]

Ne csak ezt az egy képet, hanem többet is nézzetek meg róla és írjátok le, hogy mi jön be nektek rajta és mi nem illetve, hogy el tudnátok-e őt képzelni a barátnőtöknek.

Ja és természetesen lányok véleményére is kíváncsi lennék az ő szemszögükből.

Kort (adott esetben nemet) is írjatok pls.

Én 24/F vagyok.



2017. szept. 3. 08:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Lányként lehet, elfogult vagyok, de szeretem a videóit, érdekesek és informatívak, intelligens, tud beszélni, van humora.


De sztem külsőre is teljesen jó. Szép az arca, tudja, mi áll jól neki, nem egy műp...a, egészséges teste, jó alakja van, kedves a mosolya, szépek a fogai, ápolt a bőre, csinos a haja. Nekem olyan 9/10 külsőre (a 10/10 az, amire ránézek, és van benne vmi plusz nekem azonnal).

2017. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amúgy lányként tényleg nem a mellét szoktam nézni más lányoknak, és nem is mérvadó abban, mennyire találom őket szépnek, kiv. ha groteszk módon szétműtöttek.
2017. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, viszont nekem nem az esetem. Én átlagosnak mondanám. 5:10-es
2018. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Barátnőmek egyértelműen tökéletes. Szép és kedves a mosolya, nekem tetszik az alakja, s valószínűleg jó ember :)
2021. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!