Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalás kétéves fényképeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalás kétéves fényképeket használni társkereséskor?

Figyelt kérdés

Két év alatt híztam. 197 cm magas vagyok, de régen kb ilyen 90 kg-os vékony/átlagos alkatú voltam, manapság pedig olyan 105 kg lettem (de mondom, 2 méteres magassághoz), ami főleg a hasamnál, derekamnál látszik meg, de nem csúnyán azért. Alapvetően még jól nézek ki, helyes arcúnak mondott vagyok, az utcán is meg szoktak nézni csajok, hosszúkás szőke hajam van, ápolt vagyok és jól öltözöm, stb.


Két éve nyáron egy kezdő fényképész csaj megkért hogy álljak neki modellt és bevállaltam, mert sosem voltak értelmes fényképek fent rólam sehol. Azok a képek (kb ezer készült) nagyon jól sikerültek és a legjobb harmincat feltöltöttem facebookra és azóta is azokból használok társkeresőkön és tinderen is. Idén eddig 10 lánnyal randiztam és 2-3 is mondta, hogy a fényképeken vékonyabbnak nézek ki és a valóságban is mondták elvétve ismerősök, barátok.


Azokon a fényképeken nem csak jobban nézek ki, de profibbak is és nem akarom őket egy gagyi szelfivel vagy családi fotóval helyettesíteni. Amúgy nem vagyok egy nagy fényképész, évente ha öt kép megjelenik rólam facebookon.


2017. szept. 5. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Okostelefonra telik, de egy kb 20 ezer forintos fényképezőre meg nem.

[link]

Ne röhögtesd már ki magad, oké?


Gondolom diákként melózol, simán össze tudsz szedni annyit, hogy ha spórolsz is, 2 hónap alatt összejön egy fényképezőgépre. Ennyi.

2017. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem baj az,hogy híztál, sőt, az sem számít becsapásnak ha 2 évvel ezelőtti fotót teszel ki, bár jobb lenne egy friss, hiszen 22 évesen még 2 év alatt sokat változhat egy pasi.Előnyére :)

Nekem a profi fotóval van egy kis gondom, nem tudom mennyire beállított képek.


Nem mindenki vevő erre, szerintem jobban szeretik a csajok/pasik a természetes, élethű fotókat.


Kérj meg valakit,hogy készítsen Rólad pár képet, hátha akad közte olyan, amit fel tudsz használni.

2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Manapság ha eldobsz egy követ, jó eséllyel eltalálsz vele egy "X.Y. Photography" Facebook-oldal tulajdonos amatőr fotóst. :D


Szóval nem nehéz találni valakit, aki olyan szinten ért a témához, hogy néhány ezer Ft-ért vagy pár sörért cserébe jó fotókat csináljon rólad egy profibb géppel (főleg egyetemistaként, ha van egy csomó szaktársad/évfolyamtársad, biztos akad köztük fotós).

2017. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel kövér vagy, felesleges frisset kitenni, mert senki nem menne veled találkozni, ha tudják, hogy kövér vagy.
2017. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De amúgy gondolom párszor dumaltok, mielőtt talizol valakivel, es ha elkezdtek beszélgetni, mar akkor hozd fel a dolgot, es nem éri meglepetés! Amúgy nekem pont hogy bejönne, hogy jo nagy állat vagy :P
2017. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beleírod a bemutatkozásodba, akkor szerintem oké. Amúgy aki nem őszinte, annak mástól sincs jogalapja elvárni azt...
2017. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már benned is felmerült a gondolat, akkor alighanem igen, "csalás". Plusz 15 kg, nem elhanyagolható, inkább tegyél fel új képeket.
2017. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne aggodj szerintem, a lanyok fele szinten becsap a kepekel hidd el.

Amugy tedd ki azokat, esetleg melle ujabbat hogy azt is lassak es ennyi.

Ha biztosra akarsz menni hogy ne szaladjon el az elso talin es te se miatta, par nap mulva kamerazzatok par percet, meg mielott jobban belemelyultok esetleg talalkoznatok, igy a legkorektebb szerintem.

25/N

2017. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a műtermi fotó alapból csalás. A természetes képek szerintem sokkal jobbak, akkor is, ha nem vagy rajtuk mindig tökéletes. A hétköznapokban sem vagy mindig tökéletes. :)


Ettől eltekintve, ha random fotók lennének, szerintem belefér a régebbi kép, csak legyen mellette újabb is. Mondjuk 22-24 évesen még baromi sokat változol, testsúlytól függetlenül is.

2017. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!