Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok olyannal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok olyannal akivel régen is és akkor se jött össze?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka hogy régen nem jöttetek össze, akkor hányszor randiztatok? Később (pl egy évvel) megint és mi lett a vége?
2017. szept. 6. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer fordult elő ilyen eset, azóta nem melengetek töltött káposztát a keblemen.


#1: barátok voltunk, próbálkoztunk, nagyjából 3-4 alkalommal randiztunk. Lelépett minden szó nélkül. Évekkel később, tavaly megkeresett. Kétszer találkoztunk, első alkalommal rám hajtott, majd a következő találkozásokat sorra lemondta. Azóta a barátságot is, és minden lehető kapcsolatot megszakítottam vele.


#2: Randiztunk, rájöttem, hogy van barátnője, kitettem (nem csak ezért, de ez volt a fő ok). Szakítottak, próbálkozott, 1 randit engedtem, aztán rájöttem, hogy csupán néhány szép emlék kötött hozzá, és, hogy semmit sem változott (barátnője ekkor már nem volt). Megszakítottuk a kapcsolatot.

2017. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!