Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinderről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről, mennyi az esélye ott hosszútávú kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ismeretségi körömben elég sokan jöttek össze hosszabbtávra a Tinder segítségével, de nagyon nagy lutri. Szerencse kell ehhez is mint mindenhez, van ott rengeteg féle ember, kitartóan kell keresgélni és szűrni.
2017. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy kiépített branded, és minden olyan jól alakul az életedben, hogy nincs szükséged netes társkeresésre, vagy beszélgetésre, akkor van esélyed találni valakit, aki szintén nem akar semmit, csak unaloműzésként töltötte le az appot.

Másmilyen nőt még nem láttam. Ha neked szükséged van bármire is, akkor felejtős. Mindig egyoldalú a dolog.

2017. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Komolyan mondom ezek a hosszútávú kapcsolat keresők minden szétkúrnak. Legalább a tinderről húzzatok már el.
2017. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ott találtam meg a páromat két évvel ezelőtt. Vagy ő talált meg engem, nem is tudom.

Megy is azóta poénként köztünk, hogy véletlenül "húztalak félre", "húztalak volna inkább balra" és társai. Jókat röhögünk rajta és mivel a baráti társaság is nehezen hiszi el, hogy mi így alakultunk egy párrá, ők is sokat ugratnak vele. Azóta a társaságban egy másik tinder szerelem is kialakult már.

Teszem hozzá én sosem beszélgettem túl sokat tinderen. Néhány alap mondat után mindig találka lett belőle, így meg volt a lehetősége felmérni, hogy ki mit akar és mennyire vonzódunk egymáshoz. Egyébként megjegyzem, hogy vagy nekem volt szerencsém, vagy tényleg rengeteg férfi van/volt fent, aki komoly kapcsolatra vágyik egy alkalmi d*gás helyett.

2017. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élőben is több esélye van az embernek, mint ott.
2017. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha csaj vagy, akkor van aránylag nagy esély rá, ha fiú vagy, akkor már jóval kisebb eséllyel indulsz
2017. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A tinder nem erre való. Ennyi erővel a sarokra is kiállhatsz, h te kapcsolatot keresel...
2017. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!