Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok túl beszédes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl beszédes, hogy húzzam be a randit mégis?

Figyelt kérdés
21F Vagyok, tervezek egy lányt elhívni randira. Neten ismerkedtem egy csajjal, akivel írásban nagyon jól megy a dolog. Viszont személyesen sokszor le szoktam blokkolni és semmi nem jut az eszembe. Egyébként fura mert egyesekkel azonnal megtalálom a közös hamgsúlyt, de többnyire nem ez a helyzet, és szótlan vagyok elsőre. Ezt szeretném valahogy elkerülni. Vagy így is lehet sikerem?

2017. szept. 13. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, de a nagy hallgatás közepette legalább majd köszönj el mikor lelép a csaj :D
2017. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Csinalnom kellene egy elore megirt valaszt, olyan sokszor volt mar ez a kerdes.

Csak diohejban:

-Elso es legfontosabb: mond el neki ezt!! Nem gondolatolvaso a csaj, nem tudja, hogy most nem tetszik neked ahogy o kinez, vagy mi a gond... de ha mar az elejen elmomdod, hogy le szoktal fagyni, meg nem annyira erosseged a kommunikacio, akkor tudni fogja, hogy neki is ki kell vennie a reszet a beszelgetesbol.

- a csend a baratod! A nok eleve jobbak a kommunikacioban, s imadnak dumalni, adj teret neki, hogy kibontakozzon. Mond neki szivesen hallgatnal torteneteket a gyerekkorarol, jovobeli terveirol stb. Ha erzi, hogy figyelsz ra meg fog nyilni.

-maszkaljatok randi kozben, igy lesz plusszban mirol beszelgetni, meg a maszkalassal, nem kinos a csend hisz csinaltok valamit.

-szervezd a randit valamilyen tevekenyseg kore, pl kirandulas, biliard, plazaba lezenges.


Igy nagy vonalakban ennyi. Egy randit neked is elvezned kell, attol hogy ertekesebb az ami az o laba kozott van mint a tied kozott, o is ugyanolyan ember.

2017. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

Egy nagyon fontos lemaradt, fizikalitas!!!!

Erintsed meg sokszor, vallat, karjat, derekat, oleled meg ha tetszett a sztori amit mondott, kezfogas, csok, szex. Ez fontos, mert ezzel tudtara adod, hogy te nem a meleg jobarat szeretnel lenni. A csok legyen meg az elso randin, szex a masodik harmadikon.

2017. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!