Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak a fejedben preferenciák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a fejedben preferenciák a másik hajszínével kapcsolatban? Férfiak és nők válasza is érdekel

Figyelt kérdés

Pozitívak és negatívak is.


Pl pluszpont ha szőke. Vagy pont hogy nem szereted a szőkét. Vagy a sötét hajúakat szereted. Vagy szereted a vöröset, de ha más színű akkor az sem gond.


Bármi ilyen, amit ismerkedéskor megjegyzel magadban, hogy ez most jó vagy esetleg rossz dolog.


2017. szept. 13. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindig a szőkésbarna haj jött be.

Most a páromnak szénfekete a haja, és imádom, nem akarnék más színt helyette.

N

2017. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a természetes haj jön be, ez fontos számomra

a másik, hogy passzoljon az arcához (ami ugye általában a természetes hajszín)


24F

2017. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak a feketehajúak jöttek be, amíg meg nem ismertem a sötétbarna hajú páromat. :D A szőkéktől viszont egyenesen irtózom.
2017. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, de a sötétebb hajszín jobban bejön. A fekete göndör vagy hullámos, ha szavaznom kell. A lényeg nekem inkább, hogy legyen. Nem szeretem a kopasz vagy kopaszodó férfiakat, akkor sem, ha maga nyírja le. De ez csak elmélet, hogy ki tetszik meg, nem ezen múlik.
2017. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A szőke kék szemű pasik valamiért taszítanak. Hülyén hangzik de számomra ijesztőek. A vörösből pedig még soha nem láttam olyan pasit aki kicsit is megmozgatott volna. Szóval mondhatjuk hogy a vörös és a szőke távol áll tőlem. Viszont a világosbarnától a feketéig bármi jöhet főleg ha barna szemű az illető.

Páromnak barna haja és kék szeme van szóval nagyjából beleillik a sémába.

2017. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tarka ne legyen. Rémesek azok a tipikus félcigányok akik egyszerre barna-vörös-fekete meg szőke festéket is ráqrják a hajukra. Íííííííííííííííííííííííííííík.


Ami még elég negatív: platinaszőke, halványvörös, ősz, kék-zöld-hupilila, pánktaréj (szín mindegy: [link]


Ami bejön: fekete aminek enyhe kékes árnyalata van, sötétbarna, világosbarna, szőkségbarna, a szőkének 1-2 árnyalata.

2017. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alap hogy szín spekroszkóppal járok a randikra.

De most komolyan, mi ez a hülyeség? A magassággal kapcsolatos felszínes gondolkodásmódot még úgy ahogy megértem (bár ott is eldobom az agyam az ilyan szövegektől hogy néha fel akar valaki venni magassarkút, ezért a másik legyen legalább 10-15 centivel magasabb), de ez már tényleg a felszínesség netovábbja.

2017. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A fekete mindent visz, viszont csak ha tényleg fekete, nem sötétbarna. Olyan egyenes szálú, mint az ázsiaiaknak van.

A szőke is bejön egyébként. Csak a barna valamiért annyira nem.

2017. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, nincs preferenciám. Általában bejön a hosszú haj, de nem kizárö ok a rövid.
2017. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem minden természetes szín tetszik, nincs kimondott szín ideálom :)

22/N

2017. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!