Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom akarok-e jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akarok-e jelenleg kapcsolatot mit tegyek? 18 L

Figyelt kérdés

Véget ért egy fél éves félig-meddig kapcsolatom. Két hónapja letiltott a csávó de tegnap meg írt. Nem válaszoltam de elképzelhető, hogy nem fog neki leesni, hogy már nem akarom vissza szerezni mint annak idején amikor ő szart le..

Na új osztályba is kerültem ahol a mellettem ülő srácnak is bejövök már tudom, elképzelhető, hogy fog még nyomulni is.

A lakótelepen is van egy srác aki már évek óta bejön (én még csak egy hónapja költöztem oda), és akár még vele is lehet valami.

De van egy olyan csávó is aki bejelölt három hónapja és vele is dumálunk, terveztük hogy talizhatnánk (bár én nem igazán szeretnék kapcsolatot mert elvagyok egyedül is) de kb egyértelmű volt az elején, hogy csak lefektetni akar. Viszont mindig megtalál akárhogy koptatom le. Egyik nap három programot is felajánlott, hogy menjek már el vele talizni.. :/

Szóval volt "barátom"-at már nem szeretném vissza kapni, csak még beleröhögnék dgy jót a képébe, hogy ha próbálkozna felkelteni az érdeklődésem a továbbiakban is.. mert már úgysem fog vissza kapni.

Az osztálytársam elég okos meg jófej, csak félek hogy talán túl gyerek még egy kapcsolathoz. Az arca ahogy tavalyi képen láttam az nagyon helyes volt, de idén már valahogy nem néz ki arcra jól..

A lakótelepi srác szerintem túl helyes hozzám, bár a volt barátnője nem csak szerintem rosszabbul néz ki mint én.

És hát a netes srác elég rosszul indult nálam ezzel a lefektetős sztorival, meg gondolom még jó pár csajt fűz. Ő is túl helyes hozzám.


Persze ez csak elméletben kérdezem ti mit tennétek a helyenben (hiszen még nem tartok a kapcsolatnál egyikkel sem) de azért jó lenne meggondoltam lépni tovább.


Volt barátom is mindig kihívott talizni, én lemondtam mindig, és egyszerűen nem adta fel. Majd kimentem egyszer vele és onnantól megváltozott minden.

Azt hiszem a netes sráccal is hasonlóan lenne. De én nem szeretnék kapcsolatot.

Csak úgy érzem úgymond az élet addig küldené rám ezt a csávót ameddig nem talizok vele.


Mit gondoltok?



2017. szept. 14. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnek kapcsolatot es egyik srac sem fogott meg annyira, hogy meggondoljam magamat, akkor amelyik zaklat, azt letiltanam, a tobbit meg szimplan hanyagolnam. Legyen mar onallo gondolatod, ugy irsz, mintha teged akarmibe bele lehetne dumalni, mert te se tudod mit akarsz!
2017. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A) gumival

B) megszakítással

2017. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy neked nem való párkapcsolat.
2017. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom :D

Én se nem tudom akarol-e párkapcsit.

2017. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"csak félek hogy talán túl gyerek még egy kapcsolathoz"

Ezen a mondaton elmosolyodtam.

2017. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalad erettebb 10 eveseket lattam. Nem valo neked kapcsolat egyelore.
2017. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!