Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába szólítok le bátran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába szólítok le bátran hölgyeket, mindig az a vége, hogy hangoskodó, bulifüggő, csúnyán beszélő és alkoholistákba botlom? A rendes lányok ennyire elbújnak? 22F (írok mást is)

Figyelt kérdés

Mi a titka??

Megtalálnom azt a lányt aki csendesebb, visszafogott és finom?

Én nem bírok így létezni tovább, elpusztítja a lelkemet ez az egész...évek óta keresek és kutatok.

1000 évig is bírnám ha tudnám, meglelem.


Filmekről szól az életem, mindig elképzeltem az én saját Trinity-met, a saját barátnőmet Arwen személyében.

Egy tiszta lelket magam mellett...de már attól félek sose lesz ilyen.


2017. szept. 17. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol ismerkedsz?
2017. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már mindenhol.

Szórakozóhelyek persze már kilőve.

De itt győr city-ben nincsenek nagyon mások ezen kívül.

Utcán szoktam leszólítani lányokat meg egyéb ilyen helyeken tudod...bátorságom megvan hozzá, nem az a baj.

2017. szept. 17. 00:36
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugye a szomszédaid sokáig azt hitték úgy hívnak,hogy: -"Atyaúristennnn..."
2017. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem értem, mit értesz ez alatt?

Nagyon csendes srác voltam egész életemben, bár egy egészséges önbizalmam van, az inkább csak munkában jelentkezik.

Nagyon sokat dolgozgatom, ott meg ugye többnyire nálam idősebb emberekkel.

Kevés a velem korú lány, sőt szinte nincs is.

2017. szept. 17. 00:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az egyetemi könyvtárban! Vagy valamelyik vasárnap egy templom előtt.
2017. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Templomba évekig jártam, még ministráltam is.

Könyvtár is, őszintén szólva itt vagy idős hölgyek voltak ugye, vagy olyan fiatalok akik csak 1-2 dologért ugrottak be mondván muszáj.


Igazából festészettel foglalkozom filmek mellett legfőképp..

Arra gondoltam mostanában körbejárom a múzeumokat következő hetekben, egyéb társaságokat, hátha rámtalál a szerencse.


Arról mit gondolsz?

(Köszönöm szépen amúgy a válaszokat)

2017. szept. 17. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy az egyetemi könyvtárban idős hölgyek lennének. Múzeumokban sok babér nem fog teremni.
2017. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te is Győrből vagy? Pacsi :D
2017. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Könyvtárral az a helyzet sajnos, hogy maguk akik tényleg sokat olvasnak, no azok az idős hölgyek.

Fiatalok között kevesebb, de megpróbálom még egyszer, mert nem vagyok makacs, elvégre ezért is írtam ki a kérdést.

Hallgatok rád :)


Ucssó: Pacsi neked is :D

2017. szept. 17. 07:00
 10/11 anonim ***** válasza:

sportot javasolnám, akár olyat, hogy kimész futni/bicajozni, ahova sokan járhatnak kordbeliek, és persze sportedzésből is lehet olyat, ahol a két nem együtt van. Pl nálunk egyetemen röplabda volt ilyen, aerobikon meg csak csajok voltak :D De teniszezés is úgy van a mi városunkban, hogy egyszerre vannak ott fiúk-lányok :)


plusz ismerősökön keresztül való ismerkedést tudnám még mondani. ott nagyon jó a kezdeti bizalom egymás felé :)

2017. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!