Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legdurvabb/legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvabb/legcikibb randitok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Amikor tényleg 90%-ban csak ő beszélt.


Nem volt érdeklődő, nem tett fel kérdéseket és végig a saját életéről, saját magáról beszélt.

És úgy, hogy rohadtul nem ez a jellemző és ez inkább egy kivétel volt. Normális esetben tudják az emberek, hogy a másiknak is hagyjanak teret és egy durván 60-40 vagy 40-60-as arány a legjobb beszéd szempontjából.


Szörnyű.

Ha csak így tud beszélni, tényleg még sosem szólt neki senki?

Ha pedig nem érdeklődött irántam alapból, akkor mit a retkes cigányfa szért jött el a randira?

2017. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Első, lehet, hogy valaki, akár szórakozásból, rossz tanácsot adott neki; hogy csak magáról beszéljen, merthogy ha fényezi magát, vagy valami, felhívja magára a figyelmet, hogy az milyen jó, meg milyen férfias, hogyha egy pasin látszik, hogy tudja, mit akar, határozott elképzelései vannak, és azt mennyire szeretik a hölgyek, meg imponál nekik. Amúgy nekem még nem volt randevúm egyébként, csak ezt eszembe jutott, hogy leírom.
2017. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

2:

Én voltam a férfi és egy nővel randiztam, aki ezt csinálta.

2017. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másik véglet jutott: a csaj képtelen volt két értelmes mondatot kinyögni, mindenre csak kétszavas válaszokat adott (ha egyáltalán), vihogott és a telefonját babrálta.
2017. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönzött Audival jött a randira villogni.. nem lett volna gáz, hogy a kocsiját mutogatja, csak nagy betűkkel ki volt rá írva, hogy "kölcsönözhető". :D Meg hamis rolex stb. A pénz alapból nem érdekel, hát még ha villognak vele, vagy ezzel akarnak felszedni..

Ennél gázabb nem nagyon volt, mert fiatalon találtam meg a párom, kevés randin voltam. Inkább válaszokat olvasni jöttem :D

2017. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt nála egy WC-ülőke. Nem volt szatyorban, csak ott virított hóna alatt. Akciós volt az OBIban. Amióta fa WC-ülőkét látok, elfog a röhöghetnék.
2017. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Volt több is. Az egyik férfi, amikor egy kiülős helyre mentünk enni, beszéd közben tekergett a feje az utcán elhaladó nők után, illetve nézegette az óráját, mert még szülinapra megy..


Másik egy néhány száz forintos fagyit úgy fizetett ki, hogy előtte leszmolta a köteg pénzt, amit az ingzsebében tárolt..pff


Volt, aki őszi hónapban azért nem akarta a találkozót, mert hideg van..

2017. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, mikor első séta alkalmával vagy 50 ismerősömmel találkoztunk, és mindenki köszönt, vagy utánam kiabált egy kilométerről, hogy pár szóra megállítson. Kellemetlenül éreztem magam. Erre volt hab a tortán, hogy bement az áruházba vagy 15 percre wc-re, én meg kint álltam, mint egy félhülye. :D


31/F

2017. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább. Pasi szinten kicsìptem magam. (Cipő szépen kipucolva,legjobb farmer bőrdzseki ing frissen borotválva,szolid parfüm autó kivűl belűl tiszta tank fél felett). Tervem az volt,hogy a plázából kiviszem a város turisták által kedvelt részébe sétálni.

Valóság: a 24-25 éves lány pláza éttermi részén falt mint egy állat (tálcán 3féle kaja "összetúrmixolva").Gondoltam elmegyek valahogy innen. De észrevett,"nem is köszönsz b+felkiálltással üdvözölt, görnyedt háttal leevett miniruhában űlt ott...takarìtónő rászólt a tálca miatt,oda keveredett egy kulturált de hajléktalan haverja,boltba átsétáltunk a magassarkúban nem tudott járni a neccharisnya alatt volt vagy 10 vágásnyom a lábán. Gondoltam ha a csövi pasi lelép felhozom az autózás témát ha könnyűvérű hátha lesz valami. Pasi nem lépett le. Aztán a boltban kibontott 5üveg üdîtőt és vett egy liter tejet.Másik plázában megitta,majd nekiállt fél percenként valamit a szalvétába köpni...Amiről a haverjával beszélgettek....nem volt egyszerű eset.

2. Buszon megtetszett egy lány kb 23 éves én akkor 26...pár hétre rá társkeresőn megtaláltam(gondoltam sors kegyes velem) randira hîvtam. Görnyedt testartás szintén,beszédhiba,ápolatlan fogak,ruha haj doh(vagy cigi+kaja+...) szagu. Szintén szép helyre vittem. Kint elkezdett botorkálni...azt gondoltam szándékosan a karjaimba akar hullni,végűl megmutatta hány pasi udvarol neki,fele házas. Haza fele 3 becsîpett tini belekötött (kinevette)szóban. Egyszerűen nem volt kedvem helyre tenni őket:).

Nagyon régen egy dagi roma lány randin a drogos kalandjairól mesélt,meg hogy piros melegítőben jár mert megy a kocsijához.

4edik volt egy lány,később egy iskolába jártunk ott bulldózer=>dózi becenevett kapta. Kb mint egy felpaprikázott amerikai football játékos olyan volt a nézése és a járása. Büdös volt szintén. Kezén furcsa szemölcs és szívta 16-17 évesen az ukrán cigit. Később ösdzefutottam vele sokszor discoban mindig másik vőlegénye volt. Haverom munkatársa lett,ő mesélte a lány simán járkált melltartó+nadrágban a folyosón...biztos bevállalós volt az ágyban.

Összefoglalva a netes társkeresés poklát sokszor megjártam.

2018. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!