Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek hogy tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy tetszenek az ilyen hajszínű lányok? Férfiak, járnátok ilyen nővel? Lányok festenétek ilyenre a hajatokat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. szept. 18. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem festeném ilyenre de tény hogy van akinek nagyon jól áll. Mások meg röhejesek tőle.
2017. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Ha amúgy a nő maga (arca, alkata) szép, akkor járnék vele ENNEK ELLENÉRE.


Pl a két példa képen lévő csajnak csinos a pofijuk, ezért velük igen.


De én a természetes hajszínt jobban szeretem, vagy a kevésbé elrugaszkodott festetteket (pl a szőkét, ha muszáj mondani).

2017. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be az ilyenek.
2017. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem festeném, minden kicsit extrémebb színnel nagyon idiótán néznék ki, úgy néz ki, nekem csak az unalmas színek illenek.

Van, akinek viszont nagyon illik. Egy ismerős csaj pl ilyen zöldre festette egy ideig, és volt vele sikere:

[link]

2017. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Az elsőnek nagyon ráverném arra a kis szemtelen, flegma arcára.
2017. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Az én hajam pl lila... És szerintem ha valakinek illik az arcához, a személyiségéhez az adott hajszín (legyen az extrémebb) akkor nincs gáz.. ;)
2017. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem járnék festett hajú nővel ;)
2017. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Ez a "személyiség kifejezése" a legszarabb, amit ezzel kapcsolatban hallani lehet.


Akkor jó, hogy most születtél, nem pedig 20 vagy 50 vagy 100 éve, mert akkor nem tudtad volna kifejezni hajfestéssel, hogy te milyen különleges és egyedi személyiség is vagy.


Komolyan ez akkora kamu duma, hogy a fejem leszakad tőle, ha meghallom.

2017. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki természetes színe tetszik.


25f

2017. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Imádom Hayley Williamset, illetve a vörösre festett hajú lányokat, szóval kimondottan tetszik,igen.
2017. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!