Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek hogy tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy tetszenek az ilyen hajszínű lányok? Férfiak, járnátok ilyen nővel? Lányok festenétek ilyenre a hajatokat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. szept. 18. 17:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Miért ne fejezhetné ki valaki magát hajfestéssel, vagy akár tetoválással, vagy bármivel...

Ha én kék vagy lila hajjal érzem jól magam, akkor sorry, ha ez a világnak nem tetszik.

2017. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire.
2017. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően nőként nincs bajom a színes hajakkal, de a 2. baromira nem tetszik, sztem nem illenek egymásra a színek, és ilyen romlottkaja/ráömlött a festékes vödör feelingem van (vagy ha már ez a két szín, színátmenetesben jobban tetszene). Az 1. hajjal nincs bajom, de nagyon kevesen tudják viselni is, keveseknek áll jól (mármint az erős piros rész), és inkább látok olyat, akin förtelmesen néz ki. Vagy mert nem áll neki jól (vagy személyiségre, vagy külsőre), vagy nincs rendesen ápolva (fekete lenövés, különböző intenzitású piros tincsek a gány festés miatt és tsai).
2017. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11:

De nem érted? Általában azok akarják az átlagostól eltérő külsővel kifejezni magukat, akik belsőleg nincsenek magukkal megelégedve és valahol mélyen azt érzik, hogy a személyiségük átlagos, nincsenek vele megbékülve és ha már belülről nem különlegesek, úgy vannak vele hogy kívülről próbálnak ilyenekkel azok lenni.


Pl a lányoknál legtöbbször miért a dagiknak és/vagy csúnyáknak van színes haja, piercingje, tetkója? Mert úgy érzik alapból nem túl szépek, nem túl kiemelkedő kinézetűek, ezért valami mással próbálnak (tévesen) kompenzálni, mert helytelenül azt hiszik, hogy majd ettől lesznek különlegesek, vonzóak.


Erre gondoltam.

2017. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, és megy a stílusához. De magamon nem tetszene, én jobban szeretem a természetes színeket.
2017. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Pl a lányoknál legtöbbször miért a dagiknak és/vagy csúnyáknak van színes haja, piercingje, tetkója? Mert úgy érzik alapból nem túl szépek, nem túl kiemelkedő kinézetűek, ezért valami mással próbálnak (tévesen) kompenzálni, mert helytelenül azt hiszik, hogy majd ettől lesznek különlegesek, vonzóak."


Vagy mert ezzel próbálják tudatosan elterelni a figyelmet az általad említett előnytelen tulajdonságokról...

2017. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Volt ennél brutálabb hajszínem is, és pont lesz*rtam, kinek mennyire tetszik. Akinek nem tetszik, ne nézze. :D

Viszont sokan megdicsérték. Páromnak is tetszett/tetszik. Évekig voltam kék/lila/rózsaszín/zöld/stb. most egy "átlagosabb" narancs hajam van, kb. mint ami az első képen van. Semmiben sem korlátozott és most sem korlátoz. Fiúk terén sem korlátozna, ha most randizni akarnék, legalább 10 srácot tudnék elhívni. Pedig nem vagyok egy "Miss Instagram".

2017. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!