Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt az egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves egyetemista, pár hete kezdődött el a szemeszter. Az egyetemi élet nagyon tetszik, a csoporttársaimmal is jól elvagyok, ám eddig még nem sikerült nekem találni olyan lányt akivel hosszútávon összejöhetnék.Tudom hogy mégcsak az elején vagyunk nagyon de akkor is én örülnék ha már az első évben összejönnék egy hozzám passzoló lánnyal, akár a csoporttársaim közül, akár a karon vagy akár az egyetemi események során. Bulizni nem igazán szoktam járni.


Van aki egyetemi évei alatt jössz össze valakivel? Ha igen, ő neki hogyan sikerült és mit tanácsol nekem?



2017. szept. 22. 10:19
1 2
 1/12 AchromaticSmarties ***** válasza:
59%
Onnan már nehezen ásod ki, szerintem benne, előtte, mellette, fölötte, mögötte próbáld meg!
2017. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi így jöttünk össze tavaly, akkor már másodévesek voltunk (20/L, 22/F). Szaktársak vagyunk, illetve ugyan abban a kollégiumban is lakunk, ami megkönnyítette a találkozásokat. Sőt, ennek köszönhetően ismertük meg jobban egymást. Néha amikor egyetemen összefutottunk, váltottunk pár szót - közös barát kapcsán kezdtünk el beszélgetni, majd egyszer én írtam rá egy vizsgával kapcsolatban, amin ő már részt vett, én pedig még nem. Aztán tanultunk is együtt, elkezdtünk együtt bevásárolni járni, és ugye közben rengeteg időnk volt beszélgetni és megismerni a másikat. Kiderült, hogy vannak közös hobbijaink, így elkezdtünk kajálni vagy kávézni menni (amit én sima baráti gesztusnak véltem, de mint kiderült, barátom elejétől kezdve úgy gondolta, hogy ideális pár lennék, csak nem akarta elsietni a dolgokat :) ), majd elkezdtünk társasozni, videózni ha nem voltak szobatársak, később elcsattant egy-két csók, akkor már eléggé érezni lehetett, hogy összenőttünk, kollégiumbeli ismerőseink is kérdezgettek, hogy nincs-e valami köztünk. Aztán egyszer végre kibökte, hogy szeretné komolyabbra fordítani a dolgokat. Nemsoká ünnepeljük az első évfordulónkat. :)


Szóval szerintem akkor leszel sikeres, ha vannak olyan körülmények, amik lehetővé teszi a sok együtt töltött időt, hiszen akkor lesz ideje a lánynak igazán megismernie téged - eleinte én sem gondoltam barátomról, hogy mi valaha is együtt leszünk, meg kellett ismernem ahhoz, hogy rájöjjek, összeillünk. Illetve ne görcsölj rá! Barátom sem úgy indult neki egyetemen, hogy namármostpedig neki barátnője lesz. Sajnos szobatársán látom, aki ilyen görcsösen fogja fel a dolgot, hogy nagyon megnehezít mindent. Rágörcsöl, folyamatosan ezen kattog, és ez érződik is rajta. A közösségi programok is igen csak megkönnyítik a dolgot, nem tudom milyen szakos vagy, de a leg"antiszociálisabb" szakokon is rendeznek kisebb-nagyobb programokat - legalábbis én ezt tapasztalom. Csak casually menj oda egy kiszemelthez beszélgetni, nem kell egyből azzal, hogy na neked ő kell, egyszerűen ismerkedj vele, légy laza. Aztán ha összeilletek, úgyis érezni fogjátok.


Sok sikert!! :)

2017. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) ELTE-s vagyok!
2017. szept. 22. 10:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy sem leszek sikeres, hogy rágörcsölsz. Amíg ennyire akarod a dolgot és mindent elkövetsz, hogy legyen barátnőd, tuti nem lesz.
2017. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy előkészítő szakra jártunk, a szemeszter végén az egyik vizsga után kezdtünk beszélgetni.

Tanács nincs, ne görcsölj rá, és ne az legyen az egyetlen célod.

2017. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy ez így csak úgy "magától" jön akár a legváratlanabb pillanatokban?
2017. szept. 22. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

hűűha...


Én szerintem nyugodtan jöjj össze komolytalan-laza kapcsolatokra is, mert itt még nagyon keveseknek van igényük komolyra.


Közben pedig lehet keresni az igazit is, de az bazinehéz dolog. Sok embert kll megismerned hozzá :)

2017. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok:

Igen, magától jön, amikor a legkevésbè szamít rá az ember, amikor már-már elengedi a témát :)

2017. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

#5-ös vagyok


Én is rágörcsöltem, mert két és fél évig semmi érdemleges kapcsolatom nem volt. Nekem akkor jött az áttörés, amikor rájöttem, hogy az aktuális pasi, aki csapta a szelet milyen típusú és elrendeztem a fejemben, hogy mire is vágyom, illetve elhajtottam. Nulla görccsel kezdtem Vele beszélgetni, ő szintén nem keresett senkit, és ez kellett.


Egyetemen kevesen keresnek komoly párt. Ezt is be kell kalkulálni, de esély az van.

2017. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ott kevés komoly csajt fogsz találni, hacsak nem valamelyik kis szakon, ahová már kb. a jelentkezéshez is elkötelezettség kell.
2017. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!