Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat az...

Hogy szerezzek barátokat az egyetemen vagy akár csak Szegeden belül?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok Szegeden, és elég nehezen szocializálódom, eddig nem is ismerek senkit a csoporttársaim közül pl. A környezetemben mások már nagyjából jóban vannak, ismerik egymást, ezért gyakran magányosnak is érzem magam az egyetemen. Hol/hogyan szerezhetnék barátokat?

2016. szept. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A belváros tele van igényes és kevésbé igényes italozókkal-kocsmákkal és késdobálókkal. Nézz ki egyet, és hívd el a srácokat egy sörre. A többi már megy magától.
2016. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egy nehezen szocializált embernél nem így megy :) Mint az előző írta. Saját tapasztalat. Rossz olyan környezetbe bekerülni, ahova már alapból ismerősök-barátok mennek együtt legtöbb esetben most már. De vannak kivételek, akik ugyan úgy nincs ismerőse ott, vidékről mentek fel egyedül stb , velük kell összebarátkozni.
2016. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éve erre jó volt a hallgatoi önkormányzati munka. Talan meg most is. A közösségi munka keretében rengeteg embert megismertem, és egy vissza húzódó emberből szeged egyik karanak egyig legismertebb diákja lettem.
2016. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem, kérdező. Szintén Szegeden.
2016. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú, v lány mindegy? És te fiú vagy?
2016. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!