Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a pasik egy két üzenetváltás után fotót küldenek "az alsó szintről"?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 22:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A legrosszabb : hát most jót nevettem :D

Nem értem egyébként, hogy ha eleve megmondom az illetőnek dugipartnerség nem érdekel akkor minek küldözgeti utána is. Hátha kedvet kapok XD tiszta szánalom

2017. szept. 22. 22:54
 12/24 anonim ***** válasza:

én sosem küldtem ilyet ennek ellenére két három üzenetváltás után egyszerűen sokan blokkolnak sokan.. lehet mégis ez lenne az elvárás ?

F

2017. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12/ Miért blokkoltak? Azért, mert normálisan próbáltál volna társalogni?

Nálam nem elvárás ez, hanem blokkolási alapot teremt .....

2017. szept. 22. 23:09
 14/24 anonim ***** válasza:
nem nyomultam, csak megpróbáltam megismerni őket, de manapság ez nem divat úgy látszik :)
2017. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14/ Hány éves vagy?

Manapság az a normális, ami elvileg nem normális, sajnos. Amit én látok az az, hogy sok felszínes, kis műpitsák, klónok...mind úgy néz ki...semmi egyéni stílus...egy szép, bájos, hamvas arc...kevés szép fiatal lányt látni az utcán, aki tényleg a korának megfelelően néz ki. Főleg az arc..némelyek már most 18 éves korukra kivannak égve.

2017. szept. 22. 23:27
 16/24 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mennyire normális, nah de miért küldi?:

-Lehet van olyan, akit elutasítasz és utolsó mentsvárként bedobja a lompost, hogy hátha, majd ez... sajnos nem ez... de, ezért csórót nem fogom megkövezzni.

-Lehet van olyan, akit korábban e-miatt dobtak, na már a berögződés miatt, biztonsági okokból is csinálhatja...de oké, ha ettől nyugodtabb és ezáltal megtudom nyugtatni, hogy nem a lomposon múlik, akkor nem kap kövezést, de ilyen önbizalmatlan bizalmatlan állapot nem kell ám.

-Lehet nem tudja sajnos másként kifejezni vonzalmát, hátha megtanulja egyszer, szurkolok neki.


Tehát, aki küldi annak van valami baja. Vagy a kommunikáció során nem ért meg valamit. Egyik sem jó már így az ismerkedés legelején, szóval nem normális, kivéve persze, ha egyértelműen mindkét fél digidugit akar

Mi a megoldás?:

A profilkép lehetne egyből egy farkas kép a pasiknál, meg egy p.ncis a csajoknál és akkor így egyértelmű lehetne ki mit akar. Mielőtt még bármiféle kommunikáció elindulna.

2017. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

25 vagyok.

14-es voltam

2017. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem normalis. Azonnali tiltast erdemel az ilyen.
2017. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ennyit érnek..
2017. szept. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalább időben ki lehet szűrni a hülyék egy részét.
2017. szept. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!