Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a pasik egy két üzenetváltás után fotót küldenek "az alsó szintről"?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 22:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem üzenetbe küldöm el, meg is mutatom :) Viccet félretéve-Nem!
2017. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek amit írtatok.

Eddig soha nem láttam előre "azt" senkinél és mégis lett kapcsolatom és nagyon jól megvoltunk, az meg hogy nem lett élethosszig tartó semmit nem jelent. Emberek jönnek mennek az életünkben.

Ez nagyon lehangoló amúgy és szomorú, hogy ilyen képpel kezdődik egyeseknél az ismerkedés.

2017. szept. 23. 22:11
 23/24 anonim ***** válasza:
Természetesen normális, ha Te egy burkoló vagy és éppen egy szintes ház földszintjén végzendő munkákról tárgyaltok üzenetben.
2017. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 erdosjozsi válasza:
Nyilván nem az, kivétel ez alól ha külön kéred! :D De valahogy nekem nem jutott soha eszembe ez, amikor neten ismerkedtem és kicsit "forróbb" témákról beszéltünk. Ez szerintem inkább beteges...
2017. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!