Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi agresszív, az a "megverem a nőmet" fajta?

Figyelt kérdés

Milyen előjelei vannak?

Mostanában randizgatok egy pasival akiből én kinézem, de lehet csak a rossz tapasztalat miatt vagyok túl gyanakvó. (testvéremnek volt ilyen kapcsolata, amikor rájöttem, közbeakartam avatkozni mire az az állat nekem támadt). Szóval a pasi akivel találkozgatok, mindennap felhív telefonon és ha nem tudom felvenni vagy pár perc utàn lerázom valamiért, egyből átjön leellenőrizni hogy nem egy másik pasival vagyok-e. Aztán egyik nap mikor nála voltam, valakivel beszélt telefonon és olyan ideges lett hogy a falba verte az öklét... És a 3. ilyen dolog, hogy nem hagyja hogy bármiben is döntsek, múltkor mikor szó volt róla hogy hova menjünk vacsizni, épp mondani akartam a kedvenc helyemet mire ő a szavamba vágott és mondta az ötletét. Óvatosan megemlítettem neki hogy néha hagyhatnà hogy én is döntsek, de erre nevetett és a fejemet simogatva azt mondta: nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznod, leveszem a terhet a válladról... Egyébként hozzàm mindig kedvesen szól, csak ezek a dolgok zavarnak, aludni se tudok mert ezen agyalok...


2017. okt. 1. 02:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Azóta mi a helyzet?
2018. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Majd te is akkor kapsz észbe mikor se telo se kulcs se szabDSÁG és levette a terhet a válladrol a cuki pasika, viszont ülhetsz egy pszichopata börtönében aki ha ugy lesz megerőszakol megrugdos pusztán mert még gondolkodsz esetleg v rosszul vágod fel a virslit.. Voltam ilyennel,évekbe jo pár korházlátogatásba telt megszabadulnom tőle.. Ébresztő...

40N

2019. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Orölük h kitetted és örülhetsz h tényleg nem te kaptad..

40N

2019. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!