Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkedés során hogyan tartjátok fent a férfiak érdeklődését? És mit tesztek azért, h ne csak a csinos pofit lássák bennetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Bennem, sosem csak a csinos pofit látták. (Szerintem, nem is az.) De, eddig mindig volt érdeklődő, szerencsémre. Igaz, különösebben nem tettem érte, tehát, az igazat megvallva, nem az én érdemem.


Ismerkedés elején, nem szoktam mindent rögtön elmondani/megmutatni magamból, mert minek?


De mások szerint, érdeklődő vagyok, figyelmes, odaadó, szeretek "hülyülni" is. Számos téma érdekel.


Igaz, nem vagyok az a tipikus lány, mindig kicsit, inkább fiús beállítottságú voltam. Talán, ezért is jövök ki jól, inkább férfiakkal, mint nőkkel.

2017. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem nagyon szoktam erőlködni, maguktól is észreveszik a beszélgetés során, hogy nem egy papucsállatka szintjén vagyok.

De lehet az is rásegít hogy nem annyira csinos a pofim, bár eddig még nem panaszkodtak rá.

2017. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes vagyok én nagyon is magamtól, nem kellett sosem fenntartani, és női játszmákat bevonni :)

Sőt, szerintem nem vagyok túl szép, max átlagos, mégis bármelyik fiút az ujjaim közé tudnék csavarni mert lebilincselő a személyiségem :)

Aki nem érdekes, és praktikák kellenek, ott ez csak ideiglenes dolog...de nekik azt tanácsolom, valakinek biztos érdekesek nagyon, ők is

2017. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen felesleges ezen taktikazni. Ha osszeilletek, akkor magatol folynak az esemenyek.
2017. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de csak azért jöttem, hogy szóljak. kiakasztó!!!!!
2017. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Legalabbis soha nem csinaltam semmi tudatosat annak erdekeben, hogy erdekesebb legyek. De eddig meg nem volt pelda ra, hogy barkit csak a csinos fejem miatt erdekeltem volna.
2017. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt mondjàtok, hogy semmit nem tesztek azért hogy szerethetőbbek legyetek. Meg ne halljam mégegyszer a rinyàlàst, hogy minden férfi csak meg akar ugrani.
2017. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magamat adom. Ennyi.
2017. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Na itt látszik a hatalmas kettős mérce.

Egy nő legyen nő, és úgyis lesz valaki, de ha férfi vagy a lelkedet kell kitenned egy lányért.

2017. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem eröldködök. Csak magamat adom. Felesleges színjáték minek, ha én magam nem vagyok elég.

A másik féltől se várom el, hogy folyton érdekes legyen...

2017. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!