Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túlzottan visszafogott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzottan visszafogott, rövid válaszokat adó férfiak miért vannak fenn társkeresőkön és egyáltalán mit szeretnének a nőktől úgy általában?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor bármilyen konkrét, életmódbeli kérdésemre azt mondja: "Az nekem pont elég".

Szándékot egy komoly kapcsolatra ilyen férfiak részéről nem látok. Mi játszódik bennük, amikor ennyire visszafogottak a válaszokban?

Előre is köszönöm. 27N



2017. okt. 8. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor bármilyen konkrét, életmódbeli kérdésemre azt mondja: "Az nekem pont elég". "


Jöhetne pár ilyen konkrét kérdés példaképpen, hogy lássuk mivel is van dolgunk :)


Engem pl. hajtott már el nő, mert arra a kérdésre, hogy miért nem fejezem be a házam felső részét is, miért nincs benne fűtés (felső szinten) stb.

A válaszom az volt, hogy nekem pont elég az alsó rész, nyáron meg lehet használni a másikat és vendégfogadásra is megfelelő nyáron.

Ő ilyen palival nem tud hosszú távra tervezni...


----


Másik hölgy a kocsimba kötött bele, miért nem veszek újat. Miért is vennék??? Nekem ez pont jó, mellesleg 15 ezer km-ert sem tettem még bele.


Ezek szintén életmódkérdések voltak és mindkettőt elbuktam :)

Te milyen életmódkérdésekkel bombáztad az udvarlóidat?

2017. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom írásban elég szűkszavú, személyesen rendkívül elbűvölő. amikor ismerkedtünk, nagyjából 3 alkalomra tudta megerőltetni magát, és volt képes vállalható hosszúságú szövegeket fogalmazni, de amúgy egy-két szavas válaszokat szokott adni. Vannak szűkszavú emberek, de attól még ők is akarnak párt maguknak.
2017. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A legrosszabb ***** válasza:
41%
Mert csak.
2017. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne fent bárki? Nem mindenkinek megy idegennel a kötetlen társalgás azonnal. Vannak, akik csalódtak, s azonnal nem adják ki magukat a másiknak, csak több levélváltás után. Ez életképtelenség, vagy óvatosság?
2017. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy férfinak kínos társkereső oldalon lenni , és már az is durva hogy ott beszélget virtuálba egy nővel és nem egy pl.:kávézóban személyesen .Gondolom vesztesnek érzi magát hogy így kell csajoznia.Most magamból indultam ki,ez ilyen hiúsági kérdés .Én is fent vagyok de nem raktam fel még képet sem mert ég a pofám hogy így kell nőt szereznem bár úgy tűnik fotó nélkül nem is lehet.Szóval cinkes így csajozni azért szűkszavúak szerintem. 31 F
2017. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szűkszavú az nem is akar ott sem semmit csak elvan és nézi a csajokat hiszen a legnagyobb bunkó is tud hejesíráshibásmondatokat írni ha komolyan gondolja. Jobb kerülni az ilyen fárasztó embereket.
2017. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!