Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy valaki ponthogy a szépséghibája miatt tetszik meg?

Figyelt kérdés
Pl nem valami szép az orra, vagy valamije, mégis pont az teszi méginkább "széppé". Az összképet tekintve tetsszen.

2017. okt. 13. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Fhú, abszolút.

Volt egy emberke, annyira csúnya volt szegény, tényleg a csúf játéka az anyatermészetnek, de mivel tanár volt, és nagyon-nagyon magabiztos, és olyan jó humorú - ettől olyan jó összkép jött ki, hogy a csúnya arca inkább karakánnak és helyesnek tűnt.

Simán lefeküdtem volna vele..:D

A csajok totál hülyének néztek, de ..hát, van ilyen :D

2017. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez szépséghibának számít-e, de a páromnak egy autóbaleset miatt a lábai eléggé odavannak, "furán" állnak, és sántikál velük. Legelőször ez tetszett meg benne, szerintem hihetetlenül aranyos :D

Neki meg tetszenek az előreálló fogaim.

Szerintem ez elég gyakori jelenség...

2017. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Sőt, jellemzően nem fognak meg a klasszikus "hibátlan" szépségek, sokkal de sokkal vonzóbb tud lenni ha van benne valami egyedi, akár valami ún. szépséghiba.

2017. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem egyszer előfordult hogy valamire más férfiak azt mondják hogy nézd már de csúnya mert... Nekem például bejön a sas orr (zsidó orr? Nem, nem vagyok zsidó), nyúl fog(?), szeplő....
2017. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azok a fiúk szoktak tetszeni, akik másoknak nem. Több szűzre szemet vetettem, akiknek még sose volt barátnőjük. A pöszeség és a nagyon vékony testalkat a gyengéim. Az a vicc, hogy annyira ronda vagyok, hogy még nekik se kellek, inkább maradnak barátnő nélkül huszonévesen is.

Mások által helyesnek titulált pasikra rá se merek nézni, nemhogy még vonzónak találjam őket.

2017. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pl egy szétálló fülű lányt bámultam a múltkor pedig zsigerből utálom az ilyesmit
2017. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!