Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan férfivel, akivel az egész életetek egy nyaralás lenne?

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni, hogy imádok élni, jókat enni, színházba, moziba járni, sorozatokat nézni, társasozni, síelni, szörfözni, elutazni a világ távoli pontjaiba, vagy csak szimplán dögleni és fetrengeni. Kissé gúnyos humorú, csipkelődős, de belül mély érzésű őszinte ember vagyok. Nem álszenteskedem, nem állok be a sorba, nem robotolok, szarok a társadalmi elvárásokra. Ha már a világ egyik legszerencsésebb emberének születtem, igyekszem kiélvezni a helyzetet.

Olyan partnert keresek, aki hozzám hasonló mentalitású, nem irigykedik, nem álszenteskedik, nem korlátok között él láthatatlan bilincseket gyártva magának, hanem szabad mint én. És itt nem az anyagi helyzet a lényeg, ismerek olyanokat, akik hozzám hasonlóan jólétben élhetnének, mégis reggeltől estig húzzák az igát, gyűjtik gyűjtik a pénzt, de sosem költik el, mérhetetlenül sajnálom őket, az ilyen emberek a legszegényebbek a világon.


2017. okt. 17. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szöveget dobd fel egy társkeresőre. Ott a helye(d).
2017. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló emberhez mentem feleségül :) Annyi csak, hogy mi nem születtünk a világ legszerencsésebbjei közé, így kénytelenek vagyunk "beállni a sorba" és "robotolni", hogy megtehessük mindezt.


A társadalmi elvárásokra szarás viszont az én szememben kifejezetten negatívum. Az ilyen jellegű devianciákkal küzdők szoktak a leggyakrabban börtönbe kerülni.

2017. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bla.
2017. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert szeretek a munkámmal foglalkozni és így nem lenne rá időm. Nekem fontos, hogy ne csak elbulizzam az életem, hanem legyek valaki és a gyerekem is majd jólétbe szülessen, ne pedig valami kubai dzsungelben a bennszülött bába hozza világra, mert az mekkora buli.

Egyébként nem robotmunkát végzek, nem vagyok alkalmazott és én sem csak gyűjtöm a pénzt a semmire, ha nyaralni meg bulizni akarok épp, akkor időm is és pénzem is van rá.

De az állandó semmittevés "életművészkedés" címen nem jön be.

2017. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szeretem az otthon nyugalmát.
2017. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Én építeni akarom az életemet önállóan. Úgy, hogy semmiben ne legyek a páromra szorulva. Szeretem a munkám, szeretem a karrierem. Nem tudnék olyan emberrel élni, aki semmit nem képes komolyan venni és lusta mint a dög. Járunk párommal minden hétvégén kirándulni, kocsikázni, bulizni stb. De nem tudnék olyan ember mellett megmaradni, aki nem építi az életét, és semmit nem tett le az asztalra. A pénz nem tart örökké, egyszer elfogy. Pláne ha elszórja baromságokra. Sokkal szivesebben randizok olyan emberrel, aki befekteti a pénzét, és valami olyat épít fel egyedül, amivel másoknak is segíteni tud, és valamit hozzátesz a világhoz, nem csak elvesz belőle. Hozzád hasonló emberrel nem hogy járni, de találkozni sem szeretnék.
2017. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem írhattad volna egyszerűbben is: "Mindannyiótokat megveszlek kilóra b_zdmeg."

Irritáló, lekezelő és arrogáns vagy. Szerintem van olyan nő akit megvehetsz a pénzeden de arra külön kategória létezik: ugy hívják prosti

2017. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja, kicsit magas lóról beszélsz. De vannak emberek, akiket boldoggá tesz a munka. Ők meg téged sajnálnak.
2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
egyezik a véleményem, helyzetem a többiekével
2017. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdés jól hangzott. Arra igen lett volna a válaszom, de amikor a "leszarós" rész jött, picit elment a kedvem.
2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!