Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért durva, hogy csajozásra/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért durva, hogy csajozásra/pasizásra üzleteket lehet építeni nem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 21:31


Erről lehetne sokat beszélgetni ,de max hasonló gondolkodású ember értené meg,az emberiség meg sajnos elég lent jár gondolkodásban.

2017. okt. 18. 21:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudod, miért van ez? Mert fokozatosan kivesznek a nőkből a nőies, a férfiakból a férfias értékek, ami nyilván ahhoz vezet, hogy a társkeresés is egyre inkább egy vesszőfutássá válik mindkét nemnek. Ezért alakult úgy, hogy egy olyan dolgot tanítani kell már, aminek amúgy a vérünkben kéne lennie. Remekül ismerték fel sokan, hogy ebből hasznot lehet húzni. De hatalmas veszteség ez nekünk, embereknek.
2017. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:32


Sajnos rohanó világban élünk,és a hülye szarságokhoz igazodnak az emberek amivel kimossák az agyukat ezért alakul át minden,de én még mindig azt mondom ez a nő meg férfi dolog baromság én el hiszem,hogy van egy általános megfogalmazás kinek milyennek kéne lenni,tudom a trendek is átalakultak és tudom ennek az előzményeit is itt ott tényleg van sarkalatos pont de szerintem régen is voltak férfis nők meg nőies férfiak,igaz most mindenből több van hisz több az ember is,de még mindig az a baj a tipikus férfi és nő ideált keresi mindenki de mindenki más,ha egy nő kicsit vagy egy férfi el tér az ideáltól az már nem nő vagy férfi csak egy senki különféle jelzőkkel.Én pl érzékenyebb típus vagyok szolidabb,mégis volt régen barátnőm sosem voltam az a nagybetűs férfi de ez nem is volt gond.Isten igazán mindenki akar valakit csak sokszor egy álom vagy elképzelt kép alapján magas mércékkel aztán egy egész életet át álmodozik de csak nem jön téves képet programoznak belénk.Isten igazán néztem pár ilyen csajozós videót meg ilyesmiket de legtöbbje szerintem kicsit alpári vagy csak ösztönökre épít,mind két nem próbálja kielemezni a másikat van ahol prédaként emlegetik a nemeket.Jó én félénk vagyok sajna a leszólítással van bajom ,viszont ha nem lenne időm gondolkodni simán meg tenném,de mindig van pár másodperc ami elbizonytalanít,de akkor sem fogok tanfolyamra menni.

2017. okt. 19. 00:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Jaj, rohanó világ meg fuj kapitalizmus meg már nem számítanak az értékek... Ezt az össznépi rinyálást sose értettem. Nem kell beszállni a szerintetek rohamos elkorcsosulásba, és nincs probléma. Nem jajongani kell, hanem értelmes életet élni. Bár akinek újdonság Az ember tragédiája, annak van még hová fejlődni.
2017. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Kereslet --> kínálat. A keresletet meg kialakítják a társadalmi elvárások, amelyek kapcsolatot követelnek tőlünk. Ebben semmi, de semmi meglepő nincs.
2017. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 08:22


Attól,hogy valaki nem ismeri az ember tragédiáját kitéve betéve még nem lesz hülye egy ember,ezért nem kell lenézni.Mert ez is megint csak általánosítás.

2017. okt. 19. 18:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Kívülről betéve. Amit te írtál, annak semmi értelme.

Mondjuk ha jártál középiskolába, akkor nem ártott volna odafigyelni, mert akkor nem jelentene újdonságot. Mindamellett nem nézlek le, csak szóltam, hogy le vagy maradva.

2017. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ma 19:36


Lehet ebben le vagyok maradva,de lehet te meg másban amiben én meg nem ,szóval érted...

2017. okt. 19. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!