Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi az a pont egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az a pont egy ismeretségben, mikor már kapcsolatot is akartok, és nem csak flört a dolog?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy valakit szexuálisan vonzónak tartotok és kedveltek is, de beleszeretni nem tudnátok, ezért nem kezdeményeztek?

Adott mondjuk egy férfi és egy nő. Egyértelmű, hogy mindketten szexuálisan vonzónak tartják egymást, flörtölnek, hasonló az értékrendjük, jól el tudnak beszélgetni.

Mikor jön el férfiként az a pont, hogy szeretne többet is?


2017. okt. 19. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

én ha valakivel ismerkedem az jó esetben kapcsolati céllal van, ha passzolnak a dolgok akkor lehet belőle kapcsolat

én általában gyorsan megkedvelem a partneremet, de ez nem feltétlen előnyös dolog


24F

2017. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzónak tartom és kedvelem is akkor bele tudnék szeretni. Szóval ilyenkor többet is akarok. A probléma általában az, hogy nem tudom a másik fél is így érzi-e a dolgot, vagy csak játszik/szórakozik.

A pont amikor kapcsolatot akarok az, amikor már kicsit jobban megismerem és belátok a színfalak mögé. Ha tetszik amit ott találok akkor már a bármi megeshet kategóriába kerül. Szerintem ez amúgy a nőknél is így van.

2017. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az első perctől nyilvánvaló. Aki az elején sem közeledik kapcsolati szándékkal, az később sem fog. Olyan sosem lesz, hogy összejártok szexelni, majd ebből kapcsolat lesz. A szexuális vonzalom gyakori dolog de az hogy az illetővel kapcsolatot is kezdenék már kevésbé.
2017. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor eléggé megismertük egymást.
2017. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ez azért így nem igaz. Sok ilyen esetet ismerek.
2017. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor lenyeli. :)
2017. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!