Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye aki nem jön be külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye aki nem jön be külsőre de lelkileg jó vele azt ne hitegessuk?

Figyelt kérdés

Biztos tapasztaltatok olyat tarskereson vagy életben h vkivel jókat lehet beszélgetni, jól elvagytok vele, de kulsore nem mozgat meg semmit. És az illető csapja a szelet, dicserget, kedveskedik, figyelmes.Majd lehet h bunudatbol talalkoztok isvele, de utana lealltok és megmondjatok neki h bocs de csak barátság, aranyos vagy de többet nem tudok elkepzeni, csak haversagot.


Akkor az a lényeg aki fotó alapján nem jön be azzal inkább semmit ne beszéljünk h ne élje bele magát? Mondjuk meg neki h bocs de nem vagy az esetem?


2017. okt. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt (vagy van is :o?) ilyen velem, de nagyon megszerettem és elfogadtam olyannak amilyen :o
2017. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fotón bejött, élőben azonban már nem annyira, sajnos mégis taliztam vele többször is csak barátkozni. Úgy tűnt kicsit rámkattant de ez lehet hogy csak azért van mert még nem tudott becipelni az ágyába.
2017. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez szivatas, mert csak a mézes madzagot huzogatod előtte.
2017. okt. 20. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van szíved megkíméled
2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor úgy szereted ahogy van.
2017. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyannal nem találkozok, aki képről nem tetszik, nemis írogatok vele. Aki képen tetszik, de élőben nem(volt már ilyen), azzal rövidre zárom a randit és nem találkozok vele többet. Értelemszerűen csak azzal van hosszú első randim és azzal lesz második is, aki külsőre bejön és a személyisége is megfogott. Nem szeretek senkit sem hülyíteni vagy talonban tartani.

21L

2017. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!